Primena vairuotojams: dvi dienas vieną pagrindinių Kauno gatvių geriau aplenkti iš tolo

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šią savaitę prasidėję K. Donelaičio gatvės asfaltavimo darbai tapo nemenku iššūkiu visiems miesto centrą kertantiems vairuotojams. Kaip informavo Kauno savivaldybė, trečiadienį ir ketvirtadienį vyks intensyvūs asfaltavimo darbai, tad eismo dalyvių prašoma rinktis kitus kelionės maršrutus.

Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis teigė, kad siekiant naują dangą K. Donelaičio gatvėje pakloti kuo greičiau, čia dirba du asfalto klotuvai.

„Dėl to gatvės laidumas sumažėja, tačiau esame įsitikinę, kad geriau pakentėti keletą dienų nei asfalto mašinas matyti dar ir kitą savaitę“, – sakė A. Pakalniškis.

Trečiadienį K. Donelaičio gatvės asfaltavimo darbai vyks nuo E. Ožeškienės gatvės iki Vienybės aikštės ir prasidės 9 valandą, po rytinio piko. Dėl to, nurodė tvarkdarių vadovas, į K. Donelaičio gatvę šiandien nebus galima patekti iš E. Ožeškienės, V. Putvinskio ir Maironio gatvių. Šie eismo ribojimai galios iki 17 valandos.

Eismo ribojimų schema / Kaunas.lt nuotr.

Ketvirtadienį bus asfaltuojama likusi K. Donelaičio gatvės dalis nuo Vienybės aikštės iki Parodos gatvės. Rytoj bus uždaryti įvažiavimai į K. Donelaičio gatvę iš A. Mickevičiaus, Gedimino ir Žemaičių gatvių.

„Vairuotojų primygtinai prašome rinktis alternatyvius maršrutus ir sutaupyti brangų savo ir kitų eismo dalyvių laiką“, – ragino Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas.

Visus asfaltavimo darbus K. Donelaičio gatvėje tikimasi užbaigti iki šios savaitės pabaigos, o šaligatvių zoną sutvarkyti per rugsėjį.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad didžiulės spūstys šioje gatvėje ir jos prieigose susiformavo jau antradienį. Kai kuriems vairuotojams gatvę, kuri įprastai pravažiuojama per kelias minutes, įveikti užtruko net apie valandą.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Fiksuoja kauniečiai: Šilainiuose su signalais zuja visos specialiosios tarnybos

Į Kauną atslenka škvalas

„Hyper Maximoje“ prireikė policijos ir medikų pagalbos (papildyta)

V. Pranckiečiui - nepasitikėjimo procedūra ir miglota ateitis „valstiečių“ gretose

Kaune vėl padvelkė reorganizacijos vėjai

Kauno rajone susirinkę „valstiečiai“ balsavo dėl pasitikėjimo R. Karbauskiu

Rūkaliams - gera žinia iš valdžios

Aukščiausią apžvalgos bokštą Lietuvoje savaitgalį aplankė įspūdingas skaičius žmonių

Lietuvoje atšaukta hidrologinė sausra

Aleksote užsiliepsnojus namui, žarną griebė patys šeimininkai