Primena vairuotojams: dvi dienas vieną pagrindinių Kauno gatvių geriau aplenkti iš tolo

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šią savaitę prasidėję K. Donelaičio gatvės asfaltavimo darbai tapo nemenku iššūkiu visiems miesto centrą kertantiems vairuotojams. Kaip informavo Kauno savivaldybė, trečiadienį ir ketvirtadienį vyks intensyvūs asfaltavimo darbai, tad eismo dalyvių prašoma rinktis kitus kelionės maršrutus.

Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis teigė, kad siekiant naują dangą K. Donelaičio gatvėje pakloti kuo greičiau, čia dirba du asfalto klotuvai.

„Dėl to gatvės laidumas sumažėja, tačiau esame įsitikinę, kad geriau pakentėti keletą dienų nei asfalto mašinas matyti dar ir kitą savaitę“, – sakė A. Pakalniškis.

Trečiadienį K. Donelaičio gatvės asfaltavimo darbai vyks nuo E. Ožeškienės gatvės iki Vienybės aikštės ir prasidės 9 valandą, po rytinio piko. Dėl to, nurodė tvarkdarių vadovas, į K. Donelaičio gatvę šiandien nebus galima patekti iš E. Ožeškienės, V. Putvinskio ir Maironio gatvių. Šie eismo ribojimai galios iki 17 valandos.

Eismo ribojimų schema / Kaunas.lt nuotr.

Ketvirtadienį bus asfaltuojama likusi K. Donelaičio gatvės dalis nuo Vienybės aikštės iki Parodos gatvės. Rytoj bus uždaryti įvažiavimai į K. Donelaičio gatvę iš A. Mickevičiaus, Gedimino ir Žemaičių gatvių.

„Vairuotojų primygtinai prašome rinktis alternatyvius maršrutus ir sutaupyti brangų savo ir kitų eismo dalyvių laiką“, – ragino Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas.

Visus asfaltavimo darbus K. Donelaičio gatvėje tikimasi užbaigti iki šios savaitės pabaigos, o šaligatvių zoną sutvarkyti per rugsėjį.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad didžiulės spūstys šioje gatvėje ir jos prieigose susiformavo jau antradienį. Kai kuriems vairuotojams gatvę, kuri įprastai pravažiuojama per kelias minutes, įveikti užtruko net apie valandą.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno klinikose unikali mažylio Mato istorija: sudėtinga operacija vos 9 gyvenimo parą

Didžiausią Lietuvos oranžeriją užlies muzikos garsai ir įspūdingas spalvų šou

„Žalgiris“ po dramatiškos kovos krito Atėnuose

Policija nutraukė tyrimą dėl dingusios mergaitės: pagrobimo nebuvo

Paskelbti M.A.M.A 2019 ceremonijos vedėjai ir kitos šou naujienos

Kauniečiai pažėrė reikalavimų „Rail Baltica“ statytojams

Išradingumo viršūnė: kauniečiai policijos „trikojus“ parduoda „eBay“

Konfliktas Kauno rajone baigėsi mirtimi: įtariamiesiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė

Pasikeitimai nedarbo dienų sąraše: vieną siūloma įtraukti, kitą išbraukti

Stano ir D. Zvonkus grįžta su trenksmu: pristato dainą apie „FSG“ lyderio meilės istoriją (atnaujinta)