Primena vairuotojams: dvi dienas vieną pagrindinių Kauno gatvių geriau aplenkti iš tolo

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šią savaitę prasidėję K. Donelaičio gatvės asfaltavimo darbai tapo nemenku iššūkiu visiems miesto centrą kertantiems vairuotojams. Kaip informavo Kauno savivaldybė, trečiadienį ir ketvirtadienį vyks intensyvūs asfaltavimo darbai, tad eismo dalyvių prašoma rinktis kitus kelionės maršrutus.

Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis teigė, kad siekiant naują dangą K. Donelaičio gatvėje pakloti kuo greičiau, čia dirba du asfalto klotuvai.

„Dėl to gatvės laidumas sumažėja, tačiau esame įsitikinę, kad geriau pakentėti keletą dienų nei asfalto mašinas matyti dar ir kitą savaitę“, – sakė A. Pakalniškis.

Trečiadienį K. Donelaičio gatvės asfaltavimo darbai vyks nuo E. Ožeškienės gatvės iki Vienybės aikštės ir prasidės 9 valandą, po rytinio piko. Dėl to, nurodė tvarkdarių vadovas, į K. Donelaičio gatvę šiandien nebus galima patekti iš E. Ožeškienės, V. Putvinskio ir Maironio gatvių. Šie eismo ribojimai galios iki 17 valandos.

Eismo ribojimų schema / Kaunas.lt nuotr.

Ketvirtadienį bus asfaltuojama likusi K. Donelaičio gatvės dalis nuo Vienybės aikštės iki Parodos gatvės. Rytoj bus uždaryti įvažiavimai į K. Donelaičio gatvę iš A. Mickevičiaus, Gedimino ir Žemaičių gatvių.

„Vairuotojų primygtinai prašome rinktis alternatyvius maršrutus ir sutaupyti brangų savo ir kitų eismo dalyvių laiką“, – ragino Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas.

Visus asfaltavimo darbus K. Donelaičio gatvėje tikimasi užbaigti iki šios savaitės pabaigos, o šaligatvių zoną sutvarkyti per rugsėjį.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad didžiulės spūstys šioje gatvėje ir jos prieigose susiformavo jau antradienį. Kai kuriems vairuotojams gatvę, kuri įprastai pravažiuojama per kelias minutes, įveikti užtruko net apie valandą.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Patvirtintas kitų metų biudžeto projektas

Portale „Kas vyksta Kaune“ – tiesioginė diskusijos „Žalioji ekonomika” transliacija: ko trūksta, kad atliekos kurtų vertę?

Požeminiuose Kauno klinikų tuneliuose - netikėti keturkojai svečiai (video)

Naktį Kaune ilgapirščiai išniekino prabangų „CityBee“ automobilį

Tendencija: ženkliai aukštėja Kauno centre statomi nauji pastatai

Kauno meras atskleidė, kodėl R. Meilutytę pasirinko patarėja

Prie „Megos“ - sunkiasvorio ir lengvojo automobilio susidūrimas: spūstis kilometrinė

Du svarbius pasikeitimus pristatęs A. Gelažninkas pasiryžęs antrą kartą įveikti Dakarą

Žlugo balsavimas dėl V. Pranckiečio atstatydinimo (papildyta)

Mitingo „Vėžys - ne sloga“ dalyviai siunčia jautrią žinutę: mes norime gyventi