Eurolygos pusfinalio atomazga: žalgiriečiai sekmadienį dėl pirmosios vietos nesikaus (foto) – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Eurolygos pusfinalio atomazga: žalgiriečiai sekmadienį dėl pirmosios vietos nesikaus (foto)

Penktadienį visų krepšinio gerbėjų akys krypo į Belgradą – ten „Štark“ arenoje įvyko lemtingas Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Fenerbache“ susirungimas. Nors kovėsi iki paskutinės minutės – jėgų ir atkaklumo neužteko – kelialapį į kovą dėl pirmosios vietos laimėjo Stambulo krepšininkai.

Nuo pat rungtynių pradžios strigusio žaidimo į savo pusę žalgirieičiams perlaužti nepavyko – rungtynės baigėsi rezultatu 76:67. Detalų rungtynių eigos aprašymą galite rasti čia.

Lemtingąsias rungtynes Belgrade stebėjo ir Jos Ekscelencija Dalia Grybauskaitė, ir Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis. Su jais arenoje „Žalgirį“ palaikė ir šimtai iš visų pasaulio kampelių susirinkusių „Žalgirio“ sirgalių.

Tie, kurie neišvyko į Belgradą, būrėsi Kaune – čia vyko tiesioginės rungtynių transliacijos. „Hanza“ dienų programos dalimi tapo rungtynių transliavimas pagrindinėje renginio scenoje prie Kauno pilies bei Rotušės aikštėje. Taip pat sirgaliai būrėsi „Žalgirio“ arenoje, lauko kavinėse.

Kauno „Žalgiris“ vis dar turi progą užimti prizinę vietą – rungtynės dėl trečiosios vietos bus žaidžiamos sekmadienį, 19 val.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA