„CityBee“ įsigijo bjauriausiu automobiliu tituluojamą transporto priemonę

P. Gvildžio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Automobilių trumpalaikės nuomos įmonė „CityBee“ klientams pristatė originalaus dizaino, Lietuvoje gana retai sutinkamą automobilį „Fiat Multipla“. Šis išskirtinės išvaizdos automobilis visame pasaulyje susilaukia netylančių diskusijų ir garsėja didžiausiais fanų bei niekintojų klubais.

„Norime savo klientams suteikti išskirtinę patirtį bei kuo platesnį įdomių įspūdžių spektrą“, – šio automobilio pasirinkimą komentavo „CityBee“ vadovas Lukas Yla.

Vienas kontroversiškiausių modelių automobilių istorijoje

Visi, norintys išbandyti šį legenda tapusį automobilį, galės tai padaryti jau nuo šiandien. „Siekiame, kad CityBee būtų ne tik patogi priemonė kelionėms mieste ar už jo ribų, bet taip pat retkarčiais suteiktų galimybę išbandyti išskirtinę patirtį suteikiančius automobilius.

„Fiat Multipla“ modelis visame pasaulyje interneto bendruomenėse nenustoja kelti karštų diskusijų dėl originalios savo išvaizdos, tad esame įsitikinę, kad abejingų šiam modeliui neliks ir Lietuvos keliuose. O sprendžiant iš mūsų bendruomenės reakcijos, šio automobilio populiarumas gali netgi pralenkti išskirtinius „Porsche“ automobilius“, – sako L. Yla.

Nuo pat 1956-ųjų metų, kai „Multipla“ pristatyta pirmą kartą, šis modelis buvo nepanašus į jokį kitą automobilį – jis buvo gerokai trumpesnis ir platesnis nei kiti, o dėl salone esančių šešių sėdimų vietų (trys – priekyje, trys – gale), „Fiat Multipla“ buvo pristatomas kaip automobilis, kuris yra itin šeimyniškas ar tinkantis didesnėms draugų kompanijoms.

Jau pirmoji „Multipla“, pasirodžiusi 1956 m. ir sumontuota ant „Fiat 600“ bazės, buvo pakankamai neįprasta / „Wikipedia“ nuotr.

Tačiau daugiausia karštų ginčų sukėlė labai neįprastas automobilio dizainas, dėl kurio vairuotojai visame pasaulyje pasidalino į dvi tarpusavyje nesutariančias grupes. „Fiat Multipla“ netgi buvo eksponuojamas dizaino parodoje šiuolaikinio meno muziejuje Niujorke.

Neįprasto automobilio teko paieškoti

Nors Italijoje šio modelio pardavimai sekėsi neblogai, tačiau kitose šalyse jis sutinkamas rečiau. Tad, anot L. Ylos, originaliojo „Fiat Multipla“ teko ilgokai paieškoti.

„Šio automobilio dairėmės keletą mėnesių, teko gerokai pasistengti, kad atrastumėm techniškai tvarkingą automobilį. Jį atsigabenome iš pačios „Fiat Multipla“ tėvynės – Italijos. 1999 m. pagamintą modelį restauravome, atnaujinome techninius mazgus, taip pat daug dėmesio skyrėme mašinos interjerui, kad šis atitiktų šiuolaikinės mados standartus“, – pasakoja „CityBee“ vadovas.

„Fiat Multipla“ pirkta Italijoje ir atnaujinta / P. Gvildžio nuotr.

Kelionė „Fiat Multipla“ kainuos 0,24 Eur/min arba 8,90 Eur/val. Norintys šiuo automobiliu pasivažinėti ilgiau, tai galės padaryti mokėdami 49,90 Eur už parą.

Žada daugiau įdomių mašinų

Praeitą vasarą „CityBee“ taip pat nustebino vairuotojus – atėjus vasarai pasiūlė nuomai 30 „Fiat 500“ modelio kabrioletų. „Ši idėja pasiteisino, kabrioletus mūsų bendruomenė itin pamėgo – jie džiugins vairuotojus ir šią vasarą. Šių transporto priemonių pasisekimas suteikė papildomo įkvėpimo ieškant idėjų, kokius dar išskirtinius automobilių modelius ateityje galime pristatyti“, – teigia įmonės vadovas.

Šiuo metu bendrovės automobilių parke yra daugiau nei 520 automobilių, kuriais galima naudotis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Neringoje, Palangoje ir Gargžduose. Didžiausią automobilių parko dalį sudaro nauji (iki 2 metų) automobiliai, tarp kurių daugiausia „Toyota“, „Volkswagen“,„Fiat“, „Mini“ gamintojų modelių.

55 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pasipuošęs Kauno senamiestis – virtinose dvelkia jaukumu (foto)

Mieste stoja eismas – automobiliai neatlaiko kelio dangos išbandymo

Zapyškyje įvyko mažas kalėdinis stebuklas

Kalėdinė dovana kauniečiams – nemokamas pabėgimo kambarys

Teismas leido iškeldinti Kauno mero įmonę iš Vilniaus centro – tikisi susitarti

Kaune atsidaryta pirmoji japoniškos mados rezidencija

„Megos“ stovėjimo aikštelės įrengtos neteisėtai, kas statė – neaišku

Kauniečiai valgė „išvalytą“ mėsą: bakterijų turinti už kyšius virsdavo švaria

Šiurpi naktis Eiguliuose – į ligoninę paguldytas stipriai sužalotas vaikinas

Skaitytojas: po nesėkmingo „drifto“ laukė policijos ir mamos