Avarija Kauno centre: su lengvuoju automobiliu susidūrė motociklas – Kas vyksta Kaune

Avarija Kauno centre: su lengvuoju automobiliu susidūrė motociklas

Ketvirtadienį, apie 13.20 val., nelaimė nutiko intensyviu eismu pasižyminčiame Kauno pilies žiedinėje sankryžoje. Trečioje žiedo juostoje važiuojant Šauklių gatvės kryptimi susidūrė motociklas ir lengvoji transporto priemonė.

Iš socialiniame tinkle paskelbtos nuotraukos matyti, kad dviratė mašina praktiškai „palindusi“ po automobiliu „Peugeot“.

Laimei, bene pirmoje šiais metais avarijoje Kaune, kurioje dalyvavo motociklo vairuotojas, sužalojimų išvengta. Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčiu pareigūnu, šis informavo, kad pranešimas policijoje apie tokį įvykį nefiksuotas. Tai reiškia, kad nukentėjusiųjų nėra, o vairuotojai sutarė dėl kaltės – nuspręsta pildyti eismo įvykio deklaraciją.

Nors vakarinis pikas mieste dar neprasidėjęs, viena eismo juosta žiede užblokuota – tai gali kiek prailginti kelionę į Kauno centrą.

Tuo tarpu „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nariai ėmė svarstyti, kas kaltas dėl avarijos. Vieni galvojo, kad motociklininkas rėžėsi į „Peugeot“, kiti – jog motociklo manevruodama nepastebėjo lengvojo automobilio vairuotoja. Daugiausia palaikymo, visgi, sulaukė vieno kauniečio teiginys: „Sezonas atidarytas“.

„Kas vyksta Kaune“ primena Kauno kelių policijos valdybos pareigūnų nustatytas gaires, galinčias padėti išvengti nelaimių sulig geru oru gatvėse pasirodant motociklininkams:

– Pasibaigus šaltajam metų laikotarpiui, kelio danga nėra švari, ant jos pastebima smėlio, žvyro apnašų, trikdančių transporto priemonių eismą. Tokia danga važiuojantys transporto priemonių, ypač motociklų, vairuotojai gali jų nesuvaldyti, sukelti eismo įvykį, susižaloti ir sužaloti kitus eismo dalyvius.

– Pastebima, kad po žiemos sezono kai kurie motociklų vairuotojai važiuoja drąsiai, neatsargiai, neįvertinę fakto, kad vairavimo įgūdžiai galėjo būti primiršti.

– Būtina nuolat stebėti greta ir iš paskos važiuojančias transporto priemones. Pastebima, jog, pasibaigus žiemai, automobilių vairuotojai yra atpratę ir nesitiki kelyje sutikti šalia ar iš paskos važiuojančių motociklų. Motociklų vairuotojų, priešingai nei važiuojančių automobiliais, nedengia kėbulas, o vienintelės apsaugos priemonės yra šalmas ir specialus kostiumas. Dėl to motociklų vairuotojai net ir mažiausio susidūrimo metu gali patirti rimtas traumas ar net žūti.

– Pagrindiniu keliu važiuojančios transporto priemonės vairuotojas, ženkliai viršydamas leistiną greitį, dėl kilusio eismo įvykio gali būti pripažintas kaltu, nors ir važiavo pagrindiniu keliu.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA