Kauno LEZ atidartyta naujos koncepcijos kavinė – Kas vyksta Kaune

Kauno LEZ atidartyta naujos koncepcijos kavinė

R. Tenio nuotr.

Šį ketvirtadienį Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje duris atvėrė nauja maitinimo vieta „Skanu kartu“. „Skanu kartu“ save vadina „pietų stalu“, o „Kas vyksta Kaune“ domisi, kas tai yra ir kuo šis „pietų stalas“ skiriasi nuo įprastos valgyklos.

Svarbiausia – taupyti kliento laiką

„Poreikis pasimėgauti greitais ir nebrangiais pietumis buvo ir bus visais laikais. Todėl pagrindinė vadinamojo „pietų stalo“ funkcija – sukuriant patogią maisto tiekimo liniją kuo greičiau aptarnauti klientą (panašiai, kaip daroma valgyklose). Tačiau nuo valgyklos toks maitinimo įstaigos konceptas skiriasi modernumu: siekiame sukurti jaukesnę nei valgyklinę aplinką, įvairesnį ir subtilesnį meniu (įtraukiami ir vegetariški ar dietiniai valgiai), pasiūlyti patiekalų ne tik skubantiems“, – pasakoja „Skanu kartu“ vadovė Daiva Čapkauskienė.

„Pati erdvė taip pat pritaikyta įvairiems tikslams: vieni gali prisėsti prie patogaus pietų stalo, kiti – įsitaisyti minkštasuoliuose ir galbūt atsipalaiduoti prie arbatos puodelio“, – papildo D. Čapkauskienė.

Kuo pamaitinti Kauną rūpinasi daugiau nei 20 metų

„Skanu kartu“ vienu metu gali tilpti daugiau nei 40 žmonių. Tačiau tokie iššūkiai Daivos Čapkauskienės visai negąsdina: Ramučiuose net kelias dešimtis metų gyvavo Daivos įkurta legendinė kavinė, kurios vietoje moteris netrukus planuoja atidaryti šeimos restoranėlį, o Centrinėje Ramučių gatvėje veikia lankytojų pamėgta 60-ties vietų pokylių salė „Rezidencija Harmonija“.

„Maitinimo sektoriuje dirbo ir visas paslaptis man perdavė mano mama, o pati jame esu daugiau nei 20 metų ir, savo ruožtu, žinias jau perduodu dukroms! Visa šeima labai mylime šį darbą. Net interjero dizainerė Kristina Grybaitė su mumis yra nuo pat pradžių, todėl suprojektuoti funkcionalią, tačiau išskirtinai jaukią erdvę jai tikrai nebuvo sunku. Kaip ir virėjoms, kurios kartu barškina puodus ir gamina šedevrus jau keliolika metų“, – pasakoja Daiva Čapkauskienė ir priduria, kad nepaisant tiek darbų, niekada nesamdė kitos vadovės.

„Manau kad tokiame versle šeiminkas turi pats dalyvauti visame procese“.

Patogu papietauti ir pravažiuojantiems

D. Čapkauskienė šypsosi, kad eilę metų kartu išliko ne tik virtuvės meistrai, bet ir ištikimi klientai. „Bet labai laukiame ne tik LEZ darbuotojų, bet ir svečių keliaujančių autostrada, svečių iš aplinkinių gyvenviečių (pavyzdžiui, Ramučių) ir visų taupančių laiką, tačiau svajojančių ne apie mėsainį, o tikrą patiekalą“.

„Skanu kartu“ galite rasti Laisvoje ekonominėje zonoje (LEZ), adresu: Kokybės g. 8, Biruliškių kaimas, Kauno rajonas. Darbo laikas: 10-16 val. dabo dienomis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.