Didžiausias sporto klubas Baltijos šalyse „VS-FITNESS“ atšventė pirmąjį gimtadienį – Kas vyksta Kaune

Didžiausias sporto klubas Baltijos šalyse „VS-FITNESS“ atšventė pirmąjį gimtadienį

Organizatorių nuotr.

Apie tris valandas – tiek laiko trunka detaliai aprodyti Kaune, prekybos centre „Mega“ įsikūrusį sporto ir sveikatingumo centrą „VS-FITNESS“. 7500 kvadratinių metrų erdvėje slepiasi visas sporto miestas, kurio erdves būtų galima vadinti nebe salėmis, o rajonais: treniruoklių rajonas, sveikatingumo rajonas ar teniso rajonas. „Sportu čia susidomi net tie, kurie visada galvojo, kad sportas yra kažkokia kančia“, – šypsosi viena iš klubo trenerių Inga Variakojienė. Šį sekmadienį didžiausias sporto klubas Baltijos šalyse su trenksmu, gera muzika ir daug prakaito atšventė pirmąjį gimtadienį.

Susilieja muzika, technologijos ir sportas

„VS-Fitness“ gimtadienis tapo savotiška atvirų durų diena, kurios metu lankytojai buvo kviečiami pajusti tikrą klubo dvasią ir pasižvalgyti po įspūdingas erdves.

„Visada siekiame, kad sportas ir geras laikas taptų sinonimais, taigi tai atsispindėjo ir mūsų gimtadienio programoje“, – pasakoja „VS-Fitness“ rinkodaros vadovas Edvinas Mockaitis. Nuo Iron Vyto ant scenos iki „crosstraining“ iššūkio specialioje zonoje, nuo grožio konsultacijų sveikatingumo centre iki žaviosios Eglės Jurgaitytės ar Rūtos Loop pasirodymų – net 25-ias sportines veiklas papildė 9-ių skirtingų atlikėjų šou.

Donatas Baumila / Organizatorių nuotr.

„Noriu pabrėžti, kad tokį patį požiūrį į sportą turime ne tik per gimtadienius, bet ir kas dieną, pavyzdžiui, „Fitness bike“ treniruotėse minimą dviračiu paverčiame tiesiog nerealiu laiko praleidimu: važiuojame pro virtualiame ekrane besikeičiantį kraštovaizdį, o fone skamba specialiai tam važiavimui pritaikyta muzika. Taip deginamos ne tik kalorijos, bet ir prasta nuotaika“, – šypsosi E. Mockaitis.

Išrinktas tvirčiausias pilvo presas Kaune

Kaunas – sportiškų žmonių miestas, todėl iš akies nuspėti, kas turi kiečiausią pilvo presą nelengva. Tačiau tam yra specialus prietaisas, kurį naudojant galima išrinkti tvirčiausio preso savininką. Juo tapo nuolatinis klubo lankytojas Tautvydas Grabauskas. T. Grabauskas aiškina, kad norint tobulo pilvo preso reikia labai daug dėmesio skirti mitybai, o, jau sureguliavus mitybą, sistemingai atlikti standartinius pilvo preso pratimus: atsilenkimus ar vadinamuosius „plank“.

 

Plačiausios sportavimo galimybės Lietuvoje

Ne tik pirmasis gimtadienis bet ir pirmoji vieta kalbant apie siūlomas galimybės: „VS-Fitness“ sporto ir sveikatingumo centre galima išbandyti paslaugas, kurių Lietuvoje dažniausiai dar nėra arba sunku rasti tokią jų koncentraciją po vienu stogu.

Sporto klubo lankytojas / Organizatorių nuotr.

 

„Visų pirma, „VS-Fitness“ teikiamos ne vien sporto, bet ir sveikatingumo paslaugos: kas dieną čia dirba kineziterapeutai, galimos gydytojo, dietologo konsultacijos. Sporto inventorius taip pat patenkintų net didžiausių profesionalų užgaidas: turime daugiau nei 100 moderniausių kardio treniruoklių, virš 6 tonų laisvų svorių (hantelius net iki 60 kilogramų!), profesionaliausią „crosstraining“ erdvę, teniso kortuose – aukščiausios kokybės, „US OPEN“ turnyro dangą, baseiną kilnojamu dugnu, labiausiai pažengusią biometrinę klientų aptarnavimo sistemą, o visos grupinės salės aprūpintos išskirtinai „Reebok“ inventoriumi…“ – aprodymas klubo patalpas išskirtinumus vardina E. Mockaitis.

Patogus ir naujokams

Nors „VS-Fitness“ mielai renkasi ilgamečiai sporto entuziastai, klubas siūlo visas sąlygas ir pradedantiesiems. „Bėgioti ne visada norinčios merginos su malonumu renkasi laiptinius treniruoklius, kurie sudegina tikrai nemažai kalorijų, tačiau pats procesas yra daug malonesnis. Tiems, kurie vis tiek nori rinktis bėgimą, tačiau „nedraugauja“ su įprastais bėgimo takeliais, siūlome takelius, kuriuose bėgimo greitį nustato ne programa: jį savo žingsniais sukuriate jūs pats. Na, o grupinėms treniruotėms ant dviračių abejingų nelieka niekada“, – šypsosi treneris Kęstutis Žukas ir prideda, kad dar vienas, ypač svarbus pastebėjimas iš klientų pusės yra tai, kad čia nebūna eilių prie vadinamųjų kardio trenriuoklių. „Tiesiog jų yra labai daug – daugiausiai Baltijos šalyse!”.

Jauninančios procedūros

„Norime taupyti klientų laiką, todėl stengiamės suteikti jiems ne tik pasirinkimą iš įvairiausių sportavimo būdų, bet ir kuo daugiau paslaugų po vienu stogu: čia pat galite nueiti į pirtį, soliariumą ar išskirtinę procedūrą kriokameroje, kurioje oras atšaldomas net iki -140 laipsnių. Veikiant šalčiui ypač suaktyvėja medžiagų apykaita, o tai gerai veikia visą organizmą, sustiprina jo priešinimąsi infekcijoms, procesai taip pat stangrina odą ir padeda atsistatyti raumenims“, – sveikatinimosi galimybes atskleidžia E. Mockaitis.

„Savo gimtadienio švente norėjome pakviesti visus sportui neabejingus miestiečius ateiti ir įsitinkinti tuo, ką kuriame. Norime, kad visi žinotų apie tai, kokios maksimalios galimybės yra ne tik Kaune, bet visose Baltijos šalyse. Ir jos yra visai šalia: čia pat, „Megoje“, – sportuoti kviečia Edvinas Mockaitis iš „VS-Fitness“.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.