Išrinkta nauja Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro vadovė - Kas vyksta Kaune

Išrinkta nauja Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro vadovė

Asociatyvi / Centro nuotr.

Šiandien naująja Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro direktore iš keturių pretendentų išrinkta Nora Pileičikienė, rašoma Švietimo ir mokslo ministerijos pranešime spaudai. Vadovės pareigas ji pradės eiti kai kandidatūrą patikrins Specialiųjų tyrimų tarnyba.

Profesinio mokymo centras be vadovo liko šių metų rugsėjo 8 d., centro dalininkų susirinkime iš pareigų, Švietimo ir mokslo ministerijos siūlymu, atšaukus įstaigos direktorę Laimutę Anužienę.

Naują centro vadovą, paskelbus konkursą, iš kandidatų rinko švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės sudaryta atrankos komisija, į kurią įėjo mokyklos socialinių partnerių atstovas, mokyklos tarybos atstovas, Profesinio mokymo įstaigų vadovų asociacijos atstovas ir trys ministerijos atstovai.

„Naujos vadovės laukia ypač sudėtingi darbai – reikia ne tik išvalyti ilgus metus besikaupusį mokyklos bėdų liūną, kuris vis dar veriasi naujais sluoksniais, tačiau ir užtikrinti skaidrią ir sėkmingą centro veiklą ateityje. N. Pileičikienė skaidrumą laiko vienu pagrindinių mokyklos veiklos principų ir tikiuosi, kad ji bus tvirta ir principinga šio centro laivavede, kuri nepabūgs iššūkių ir atsakomybės. Mokyklai lyderystė yra labai svarbi, linkiu naujajai vadovei sėkmės“, – sakė švietimo ir mokslo ministrė.

N. Pileičikienė pastaruoju metu vadovavo Vytauto Didžiojo universiteto Studijų departamento Studijų kokybės skyriui, prieš tai buvo šio universiteto Karjeros centro vadovė. Išrinktoji mokyklos direktorė yra edukologijos mokslų daktarė. Nuo 2006 iki 2014 m. ji taip pat dirbo Studijų kokybės vertinimo centre – vadovavo kelioms dešimtims su jos moksliniais interesais susijusių projektų.

Dėl nepasitikėjimo iš pareigų nušalintos, vėliau iš centro vadovės ir mokytojos pareigų atleistos L. Anužienės veiklą už galimus įvairius pažeidimus šiuo metu tiria Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba, Specialiųjų tyrimų tarnyba, Vyriausioji tarnybinės etikos komisija.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras yra didžiausia tokio tipo įstaiga Lietuvoje, joje mokosi beveik 4000 mokinių.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA