Išrinkta nauja Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro vadovė

Asociatyvi / Centro nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien naująja Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro direktore iš keturių pretendentų išrinkta Nora Pileičikienė, rašoma Švietimo ir mokslo ministerijos pranešime spaudai. Vadovės pareigas ji pradės eiti kai kandidatūrą patikrins Specialiųjų tyrimų tarnyba.

Profesinio mokymo centras be vadovo liko šių metų rugsėjo 8 d., centro dalininkų susirinkime iš pareigų, Švietimo ir mokslo ministerijos siūlymu, atšaukus įstaigos direktorę Laimutę Anužienę.

Naują centro vadovą, paskelbus konkursą, iš kandidatų rinko švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės sudaryta atrankos komisija, į kurią įėjo mokyklos socialinių partnerių atstovas, mokyklos tarybos atstovas, Profesinio mokymo įstaigų vadovų asociacijos atstovas ir trys ministerijos atstovai.

„Naujos vadovės laukia ypač sudėtingi darbai – reikia ne tik išvalyti ilgus metus besikaupusį mokyklos bėdų liūną, kuris vis dar veriasi naujais sluoksniais, tačiau ir užtikrinti skaidrią ir sėkmingą centro veiklą ateityje. N. Pileičikienė skaidrumą laiko vienu pagrindinių mokyklos veiklos principų ir tikiuosi, kad ji bus tvirta ir principinga šio centro laivavede, kuri nepabūgs iššūkių ir atsakomybės. Mokyklai lyderystė yra labai svarbi, linkiu naujajai vadovei sėkmės“, – sakė švietimo ir mokslo ministrė.

N. Pileičikienė pastaruoju metu vadovavo Vytauto Didžiojo universiteto Studijų departamento Studijų kokybės skyriui, prieš tai buvo šio universiteto Karjeros centro vadovė. Išrinktoji mokyklos direktorė yra edukologijos mokslų daktarė. Nuo 2006 iki 2014 m. ji taip pat dirbo Studijų kokybės vertinimo centre – vadovavo kelioms dešimtims su jos moksliniais interesais susijusių projektų.

Dėl nepasitikėjimo iš pareigų nušalintos, vėliau iš centro vadovės ir mokytojos pareigų atleistos L. Anužienės veiklą už galimus įvairius pažeidimus šiuo metu tiria Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba, Specialiųjų tyrimų tarnyba, Vyriausioji tarnybinės etikos komisija.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras yra didžiausia tokio tipo įstaiga Lietuvoje, joje mokosi beveik 4000 mokinių.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Aleksote išbandymas vairuotojams – pro sutrupėjusį asfaltą plūsta vanduo

Kaune paini atimto vaiko istorija – susikibo patėvis ir darželio auklėtojos

Konfliktas centre – gausios pareigūnų pajėgos ieško jaunuolį padūrusių asmenų

Liūdnos žinios stipriųjų gėrimų mėgėjams – teks patuštinti pinigines

Į privačias rankas pereis dvi Kaune veikiančios valstybės įmonės

Parlamentarei D. Šakalienei sulaukus žiaurių grasinimų, kreipiamasi į prokuratūrą

Pravieniškėse - drastiškos priemonės užkietėjusiems kaliniams suvaldyti

Užsibrėžė gaivinti laivybą Nemune: svarsto paleisti naują maršrutą

Įspėja gyventojus: beveik mėnesį įvažiuoti į Lenkiją bus sunkiau

Šiurkščiai įstatymus pažeidę socialdemokratai atsisveikino su puse milijono