Kaunietė: gal daugiabučio namo administratorius norėtų nupirkti man būsto draudimą? – Kas vyksta Kaune

Kaunietė: gal daugiabučio namo administratorius norėtų nupirkti man būsto draudimą?

„Į mano buto vidų per stogą jau dvi savaites bėga lietaus vanduo, o niekas iš atsakingų asmenų negali atvažiuoti ir padėti išspręsti problemą, nors avarinį iškvietimą užregistravau jau prieš kurį laiką“, – sako portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja. 

Pasak jos, daugelį kartų teko skambinti telefonu už tokio pobūdžio problemą atsakingos bendrovės „Būsto valda“ atstovams, tačiau esą buvo tik pasiūlyta kreiptis į daugiabučių namų Žaliakalnyje administratorių, su kuriuo susisiekus paaiškėdavo, jog šis užsiėmęs kitais reikalais, ir negali padėti išnarplioti susiklosčiusios situacijos.

„Tačiau vakar pagaliau mums pavyko susisiekti su mums paskirtu daugiabučio namo administratoriumi. Pažadėjo, jog galbūt kitą savaitę atvyks su reikiama technika. Vis dėlto, tai – nemažas laiko tarpas. Šį butą neseniai įsigijome, atliekame remontą. Tačiau darbai sustojo dėl kiauro namo stogo. Lietaus vanduo bėga ant elektros laidų ir, negana to, į apačią pas kaimynę. Visiška katastrofa“, – skundžiasi kaunietė.

Gal mano daugiabučio namo administratorius norėtų nupirkti man būsto draudimą? Balansuojama ant ribos, kai gali įvykti trumpas sujungimas ir gaisras, – piktinasi skaitytoja.

Apie kaunietę kamuojančią bėdą informavome bendrovės „Būsto valda“ atstovus. Įstaigos direktorius Šarūnas Eidintas patvirtino, jog gyventojos pranešimas apie Zanavykų gatvėje per stogą į buto patalpas bėgantį vandenį buvo užregistruotas, o specialistai nuvykę objektą apžiūrėjo.

„Deja, lietui nesiliaujant, negalime net laikinai lokalizuoti problemos, kadangi namas yra labai senas ir problemai išspręsti būtina atlikti stogo remonto darbus iš esmės. Kita savaitė prognozuojama be lietaus, tad spalio 17-18 d. yra suplanuota papildoma stogo apžiūra ir problemos lokalizavimo darbai. Be to, apžiūrą atlikę specialistai nustatė, kad dėl vandens pratekėjimo per stogą rizikos kilti gaisrui nėra, kadangi elektros laidų drėgmė nepasiekia“, – tikino jis.

Pasak Š. Eidinto,  šio namo stogo būklė buvo įvertinta ir stogo keitimo siūlymas buvo pristatytas namo gyventojams dar 2015 metų pradžioje. „Deja, balsavimo dėl stogo atnaujinimo metu, gyventojai priėmė sprendimą stogo nekeisti ir neremontuoti. Šis sprendimas motyvuotas tuo, kad dauguma gyventojų atsisakė pasiūlymo keisti stogą dėl finansinių priežasčių“, – komentavo „Būsto valda“ direktorius.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA