Prekybos centrai stabdo prekybą „Judex“ produkcija

Asociatyvi / Bendrovės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Mažmeninės prekybos tinklai „Norfa“, „Maxima LT“ ir „Iki“, reaguodami į prokurorų pranešimą apie bendrovės „Judex“ šaldyto maisto gaminiuose rastas sveikatai kenksmingas bakterijas, stabdo prekybą šia produkcija.

„Vadovaudamiesi savo savikontrolės taisyklėmis, mes davėme komandą išimti iš prekybos nesaugius produktus ir tada patys atliksime tyrimus bendradarbiaudami su visomis kontroliuojančiomis institucijomis. Jeigu ta informacija pasitvirtins, tai sunaikinsime nesaugią produkciją“, – BNS ketvirtadienį sakė „Norfos“ atstovas spaudai Darius Ryliškis.

Anot jo, sprendimas išimti gaminius iš prekybos buvo iš karto priimtas po to, kai gauta informacija iš Generalinės prokuratūros, kad dalyje „Judex“ gaminiuose rasta kenksmingų bakterijų.

„Mes iškart priėmėme tą sprendimą, nes tiksliai nežinome apie ką tiksliai kalbama, bet mūsų principas yra, jeigu yra bent menkas įtarimas, kad produkcija nesaugi, tai produkcija išimama, o vėliau aiškinamės, ar įtarimai pagrįsti“, – tvirtino D.Ryliškis.

Prekybos tinklo „Maxima LT“ komunikacijos vadybininkė Milda Januškevičienė sakė, kad prekybos tinklas taip pat nusprendė stabdyti prekybą „Judex“ produkcija.

„Nusprendėme stabdyti prekybą „Judex“ produkciją, kol gausime oficialios informacijos, ar ją yra saugu vartoti“, – BNS sakė M.Januškevičienė.

„Iki“ atstovė Berta Čaikauskaitė BNS teigė, kad prekybos tinklas produkciją išėmė, tik gavęs informaciją apie galimai nesaugią produkciją.

„Mums svarbiausia – pirkėjų saugumas, todėl tik gavę informaciją iš prokuratūros dėl nesaugios „Judex“ produkcijos nedelsiant išėmėme šią produkciją iš prekybos. Taip pat savo iniciatyva išsiuntėme ištirti produktų mėginius kontroliuojančioms institucijoms. Laukiame iš tolimesnių nurodymų iš atsakingų institucijų“, – BNS teigė B.Čaikauskaitė.

Prekybos įmonių aljanso „Aibė“ marketingo direktorė Giedrė Pukienė teigė, kad aljansui priklausančios parduotuvės bus informuotos apie prokurorų pateiktą informaciją, tačiau sprendimus dėl prekybos „Judex“ produkcijos stabdymo turės priimti pačios.

„Kadangi mūsų nariai yra nepriklausomi verslininkai, jie patys spręs išimti šią produkciją iš prekybos ar ne“, – BNS sakė G.Pukienė.

Mažmeninės prekybos tinklo „Lidl“ atstovė spaudai Agnė Gaižauskienė BNS sakė, kad tinklas „Judex“ produkcija neprekiauja.

Su prekybos tinklo „Rimi“ atstovais BNS susisiekti kol kas nepavyko.

28 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Kauno tinklininkės iškovojo kelialapį į Baltijos tinklinio čempionato finalo ketverto turnyrą

Kurį laiką Šančiuose gulėjusius šiukšlių kalnus ėmė tvarkyti tik po kauniečių pasipiktinimo

Išbandyta: geriausia apsauga nuo netikėto susidūrimo su „trikoju“

Kas antras lietuvis mano, jog 870 eurų atlyginimas yra per mažas

Apklausa: daugiau nei trečdalis vairuotojų viršija greitį - pristabdo tik prie matuoklių

Paaiškino, kodėl renkami jūsų asmeniniai duomenys bei kaip juos apsaugoti

Išnuomoti būstą Kaune nebėra paprasta, bet čia – pelningiau nei Vilniuje

Išskirtinis interviu su legendine latvių grupe: mus vadino vaikais, žaidžiančiais smėlio dėžėje (foto)

Reido metu pagavo ne tik neblaivius vairuotojus: važiavo su vasarinėmis padangomis

Advokatė atsako: ar rangovas turi pašalinti statinio defektus be rangos sutarties?