Susišaudymas Kaune: nušautas dvidešimtmetis, du jaunuoliai – sužeisti (aiškėja detalės)

Archyvo / Kas vyksta Kaune nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio vakarą susišaudymas įvyko Kaune, Aukštųjų Šančių mikrorajone. Po šūvių vienas januolis žuvo, o mažiausiai dar du atsidūrė ligoninėje. Vienas iš nukentėjusiųjų iš ligoninės pabėgo.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ duomenimis, trečiadienio vakarą į Aukštuose Šančiuose įsikūrusią ligoninę buvo pristatyti trys sužaloti žmonės. Vieno iš jų būklė buvo itin sunki.

Kauno apskrities VPK budintis pareigūnas patvirtino, kad toks įvykis buvo, bet atsisakė ką nors komentuoti.

Kauno greitosios medicinos pagalbos budintys medikai patvirtino, kad trečiadieno vakarą buvo iškvietimas į Aukštuosius Šančius. Tačiau medikai buvo atšaukti, nes nukentėjusieji patys pasiekė gydymo įstaigą.

Deja, 1995 metais gimusio vaikino gyvybės išgelbėti nepavyko. Pirminiais duomenimis, ginkluoto konflikto metu sužeisti dar du žmonės.

Policija metė dideles pajėgas įtariamojo paieškai.

Policija praneša, kad trečiadienį apie 21 val. 30 min. Medvėgalio g., asmuo iš nenustatyto ginklo šovė ir sužalojo automobilyje „Honda Civic“ sėdėjusį vyrą (gimusį 1995 m.). Kulka pataikė januoliui į krūtinę – nuo patirto sužalojimo jaunas kaunietis mirė atvežtas į ligoninę.

Tas pats asmuo toje pačioje vietoje apšaudė šalia namo buvusį vyrą (gimusį 1995 m.), kuris dėl šautinių žaizdų kojose paguldytas į ligoninę ir vyrą (gimusį 1994 m.), kuris dėl ausies sužalojimo buvo pristatytas į ligoninę, iš kur pasišalino.

Dėl ko įvyko susišaudymas?

Kol Kauno policija ir prokuratūra susilaiko nuo komentarų, portalas „Kas vyksta Kaune“ susisiekė su konfliktą mačiusiu kauniečiu, kuris papasakojo visą įvykių chronologiją.

Kaunietis pasakojo, kad vienas jų draugų praeidinėjo pro būrelį jaunuolių, jie praeinantį jaunuolį užkabino ir prasidėjo muštynės. Kiti mikrorajono pažįstami pamatę, kad muša jų draugą, puolė bėgti link tų mušeikų. Maždaug dešimt artėjančių jaunuolių kaip mat išgasdino kovingai nusiteikusius du jaunuolius, vienas jų išsitraukė pistoletą ir spontaniškai paleido seriją šūvių, kurie ir sužalojo jaunuolius šautinėmis žaizdomis.

Skaitytojai teigia, kad jei būtų laukę greitosios medicinos pagalbos, sužaloti vaikinai būtų visai nukraujavę, todėl nutarta savu transportu juos vežti į ligoninę Aukštuosiuose Šančiuose.

Liudininkas teigia, kad jaunuolis, nušautas automobilyje „Honda“, tuo metu kai buvo šaudoma, automobiliu įsukinėjo į kiemą, kai tuo metu atskriejusi kulka kiauriai peršovė automobilio duris ir pataikė į jaunuolį. Kulka jaunuoliui pataikė į krūtinę, jis stipriai nukraujavo dar įvykio vietoje. Manoma, kad vyriškis buvo pašautas ir gyvybės neteko atsitiktinai, net nedalyvaudamas įsiplieskusiame konflikte, tačiau jis yra pažįstamas vietos gyventojams, nes gyvena šalimais.

Liudininkas teigia, kad vienas iš šaulių buvo apsirengęs mėlyna „Puma“ striuke su mėlyna kepure, šviesiais plaukais, apie 17 metų amžiaus, o kitas apsirengęs tamsiai.

Kauno policija prašo atsiliepti visus, mačiusius nusikaltimą ar galinčius turėti vertingos informacijos apie įtariamąjį.

Skambinti pareigūnai prašo Vyriausiojo komisariato budėtojams telefonu (8 37) 30 34 50.

105 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune atidarytas pirmasis Baltijos šalyse „Moxy“ viešbutis

Į Astravo atominę jėgainę pradėtas krauti branduolinis kuras

Iš izoliacijos patalpų pabėgo koronavirusu sergantis Afganistano pilietis

Kauniečiai apsiginklavę: rasta ne tik krūva šovinių, bet ir neteisėtas ginklas

Skaitytojai nerimauja, kad naktiniai garsai susiję su Astravo jėgainės paleidimu

Dėl nedėvimos kaukės policijai įkliuvęs kaunietis baudos dydį aiškinsis teisme

Prezidentas ir vėl ragina A. Verygą greičiau grįžti į darbą

V. Matijošaitis dėl įtemptos koronaviruso situacijos kreipėsi į kauniečius

Netikėta sėkmė: žydiško Kauno istorijos į ekskursijas sutraukia būrius smalsuolių

Rudenį Kaune atsidarys nauja mokykla – žada pradinio ugdymo naujovių