Žurnalistės nužudymu įtariamas vyras drąsą prarado grįžęs į įvykio vietą – Kas vyksta Kaune

Žurnalistės nužudymu įtariamas vyras drąsą prarado grįžęs į įvykio vietą

delfi.lt 2014/12/30 21:15

Dviduba žmogžudyste įtariamas Nerijus Kalaušis prarado drąsą – antradienį vyras buvo atvežtas į Giraitę, kur nužudyta žurnalistė Viltė Stankutė–Butkienė ir Giedrius Pavasaris. N. Kalaušis, atvežtas į įvykio vietą, atsisakė lipti iš tyrėjų automobilio ir duoti parodymus.

Įprasta procedūra, kad nusikaltimu įtariami asmenys atvežami į įvykio vietą, kur atkuriami įvykiai. Šį kartą įvykiai pasisuko kiek neįprastai.

Tyrėjų automobilis, kuriame buvo ir įtariamasis, įsuko į Giraitės Slyvų gatvę. Lėtai pravažiavęs gatve automobilis net nesustojo prie namo, kuriame gyveno V. Stankutė–Butkienė.

Neofiacialiomis žiniomis, išvydęs namus N. Kalaušis pareiškė, kad nebenori duoti parodymų – esą jis blogai jaučiasi ir nenori žengti į namus. Pareigūnams nebeliko nieko kito, kaip tik pristatyti įtariamąjį atgal į areštinę.

Įtariama, kad N. Kalaušis naktį į šeštadienį mirtinai subadė du miegančius žmones, kurie net nespėjo pasipriešinti.

Po įvykio N. Kalaušis pareiškė, kad pasitraukia iš gyvenimo. Tačiau socialiniame tinkle pasirodžiusi žinutė specialistų neįtikino – tyrėjams kilo įtarimų, kad vyras gali klaidinti. Vyras pasislėpė pas Kaišiadoryse gyvenantį draugą. Čia jis buvo rastas pirmadienį.

Jei N. Kalaušis visgi sutiks duoti parodymus, neatmetama, kad jis vėl į įvykio vietą bus vežamas trečiadienį. Trečiadienį Kauno apylinkės teismas bus sprendžiamas kardomosios priemonės klausimas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA