Kauno valdžia pavėluotai pradeda stadiono apšvietimo bokštų remontą – Kas vyksta Kaune

Kauno valdžia pavėluotai pradeda stadiono apšvietimo bokštų remontą

Ilgai žadėjusi ir meldusi, kad stulpai rungtynių metu nenukristų, Kauno savivaldybė imasi stadiono bokštų remonto. Per tris mėnesius už kiek mažiau nei 300 tūkst. litų UAB “Niskama” įsipareigojo suremontuoti pavojų keliančius S.Dariaus ir S.Girėno stadiono apšvietimo stulpus.

Suremontavus stulpus, jiems bus suteikta 5 metų garantija.

Naujiems stadiono apšvietimo bokštams įrengti reikėtų daugiau nei 700 tūkst. Lt. Už šią sumą būtų sumontuoti nauji bokštų stovai ir karūnos, kuriose montuojami prožektoriai. Jeigu kartu būtų sumontuoti ir nauji prožektoriai, stulpai bei nutiesti kabeliai, tai kainuotų apie 2,3 mln. Lt.

Priminsime, kad dar praėjusių metų pradžioje stadiono direktorius kreipėsi į miesto savivaldybę ir tai darė devynis kartus. Visuose prašymuose buvo nurodoma, kad bokštai kelia grėsmę ir remontuoti reikia nedelsiant. Remonto darbams buvo prašoma ketvirčio milijono litų.

Kauno meras tuomet teigė, kad apie problemą išgirdęs tik dabar ir abejoja ar padėtis iš tiesų tokia kritiška. Tačiau dėl pinigų jis buvo kategoriškas – lėšų reikia ieškoti visur, tik ne savivaldybės biudžete.

„Dabar, kai biudžeto projektas parengtas ir svarstomas, yra sudėtinga numatyti papildomų lėšų. Nemanau, kad stadiono būsena yra tokia kritinė, kokią bandoma pavaizduoti. Direktorius turi rūpintis jam patikėtu turtu, o ne tik ištiesta ranka vaikščioti į savivaldybę“, – tuomet vasarį piktinosi meras Andrius Kupčinskas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA