Ankstų antradienio rytą Kaune, Taikos prospekte,
ugniagesiai skubėjo į daugiabutį namą dėl pranešimo apie gaisrą bute.
Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, pranešimas gautas 3.44 val. Informuota, kad daugiabutyje matyti daug dūmų.
Atvykę ugniagesiai nustatė, kad pastatas buvo uždūmintas, o pirmame aukšte degė valytojos sandėliukas.
Gaisras buvo greitai užgesintas, o uždūmintos patalpos išvėdintos naudojant teigiamo slėgio ventiliatorių.
Padedant policijos pareigūnams iš daugiabučio evakuota apie 30 gyventojų.
Per gaisrą sudegė sandėliuke laikytų valymo priemonių degios detalės, aprūko patalpa, išsilydė elektros laidai. Kitus būtinus darbus atliks namą administruojanti įmonė.
Pirminiais duomenimis, žmonės per incidentą nenukentėjo.