Partizanų g
Gaisras Partizanų gatvėje / Skaitytojo nuotr.

Kaune liepsnojo „BMW“: ugnis persimetė į dar du automobilius

1122026-08-16 16:10pagalKas vyksta Kaune
Šeštadienio naktį Kaune liepsnojo automobilis – ugnis apgadino ir dar dvi šalia stovėjusias transporto priemones.
Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, rugpjūčio 15 d. apie 1.21 val. ugniagesiai gavo pranešimą, kad Partizanų gatvėje dega automobilis.
Atvykus gelbėtojams, lengvasis automobilis „BMW“ degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė visos degios automobilio detalės, termiškai paveiktas kėbulas.
Ugnis persimetė ir į du šalia stovėjusius automobilius – „Toyota Prius“ bei „Audi A3“.
Gaisras Partizanų gatvėje / Skaitytojo nuotr.
Gaisras Partizanų gatvėje / Skaitytojo nuotr.
„Toyota Prius“ sudegė vairuotojo pusė, apdegė salonas, ratas ir lempa. Taip pat išdužo priekinis stiklas bei abu vairuotojo pusės šoniniai langai.
„Audi A3“ apdegė keleivio pusės šonas, ratas ir durys, išdužo du šoniniai langai, išdegė automobilio vidus.
Ugniagesiai atjungė visų trijų automobilių akumuliatorius. Gaisro metu taip pat prakiuro „BMW“ kuro bakas. Kadangi prie jo nebuvo galimybės prieiti, gelbėtojai pylė vandenį ir skiedė išsiliejusį dyzelinį kurą.
Gaisro aplinkybės tiriamos.
Dėkojame skaitytojams, kurie dalijasi informacija apie aktualius įvykius. Jeigu ir jūs norite pranešti naujieną ar pasidalinti nuomone, kviečiame tai padaryti užpildant specialią formą „Pranešti naujieną“ , rašant per „Facebook“ puslapio privačias žinutes arba el. paštu [email protected].
Plojimai 0Lankytojai 0

Rekomenduojami video

Populiariausi straipsniai

Loading