Avarijos šalia Kauno padariniai: kariai – ligoninėje, kelias – vis dar sunkiai pravažiuojamas

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vidurdienis Kauno apskrities keliuose buvo pažymėtas neįprastu eismo įvykiu – susidūrė keturi karinės technikos kolonoje riedėję šarvuočiai. Dėl eismo įvykio neišvengta ir sužalojimų, ir spūsčių keliuose.

Pranešimas apie susidūrimą kelyje Kaunas-Alytus, ties Rokų sankryža Prienų rajone, gautas ketvirtadienį, 11:08 val.

Pirminiais duomenimis, paskutinis rikiuotėje važiavęs šarvuotis atsitrenkė į ta pačia kryptimi judėjusį šarvuotį ir dėl smūgio susidarė grandininė reakcija. Tiesa, liudininkų versija šiek tiek kitokia – teigiama, jog vieno šarvuočio vairuotojas staigiai stabdė, o iš paskos važiavusiems kolegoms nepavyko pakankamai greitai sureaguoti į tokį kolegos manevrą.

Alytaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai situacijos komentuoti negalėjo, tačiau patvirtino, jog eismo įvykis fiksuojamas tik kolonos viduje – civilių transporto priemonės neturėjo jokios įtakos situacijos susidarymui.

Karinė kolona tikslo nepasiekė: prie Kauno susidūrė 4 šarvuočiai, susižeidė 13 žmonių (papildyta) 14 nuotr.

Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento duomenimis, avarijos metu įvairius sužeidimus patyrė 13 JAV karių. Jie išvežti į Kauno klinikas apžiūrai.

Kauno klinikų atstovė spaudai Karolina Vaikšnoraitė teigė, jog kelias valandas kariai praleido Kauno klinikų skubios pagalbos skyriuje. Čia JAV kariams buvo atlikti būtini mediciniai tyrimai, tačiau atstovė spaudai pabrėžė, jog nei vieno kario gyvybei pavojus negresia.

Ketvirtadienio vakarą susisiekus su Kauno klinikų Skubiosios medicinos klinikos gydytojų postu pranešta, jog dalis amerikiečių jau yra paleisti iš klinikų.

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ narių teigimu, kelio atkarpoje tarp Prienų ir Išlaužo, važiuojant link Kauno, eismas dar nesugrįžo į įprastas vėžias, pravažiavimas atima daugiau negu įprastai laiko.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad karinės technikos veiksmai Kazų Rūdos bazėje – dalis JAV sausumos pajėgų vadavietės organizuojamų, visoje Lietuvoje birželio 3-15 dienomis vyksiančių pratybų „Kardo kirtis 2018“ („Saber Strike 2018“). Iš viso jose dalyvaus iki 6600 karių ir iki 1000 karinės technikos vienetų.

Pratybų metu ir po jų aplink Kaune bus suintensyvėjęs karinių kolonų judėjimas, nors daugiausiai techniką bus siekiama transportuoti naktį. Daugiau apie kolonų maršrutus ir galimus eismo sutrikimus skaitykite čia.

41 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nuovargio priežastis: specialistai pataria žvilgtelėti į vakarienės lėkštę

Pokyčiai: siūloma uždaryti parduotuves ne tik per šventes

Į atnaujintą stadioną neįleidžiami kauniečiai pratrūko: „Kur teisybė?“

Buvęs žalgirietis nepasidavė provokacijoms: neįsivaizduoja savęs priešininkų komandos gretose

Kauniečius nustebino naujieji atliekų konteineriai: „Gal žinote, kaip tai suprasti?“

Seimas ėmėsi „naminukės“ legalizavimo: atsirado prieštaraujančių

Kaip Jonines švenčia žinomi kauniečiai Jonai?

Kauno stadiono statybos sustabdyti nepavyko: darbai gali dar pabrangti

Kaunui svarbaus įvykio dieną svarstoma viešuoju transportu vežti nemokamai

Prie įvažiavimo į vakarinį aplinkkelį nuo kelio nuvažiavo ir apvirto „BMW“