Fiksuoja skaitytojai: trinkelių pasikrauti sumąstė tiesiai iš naujo šaligatvio?

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio vakarą portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė susirūpinusio skaitytojo laiškas. Šis teigia, jog įtarimus jam sukėlė Gedimino gatvėje užfiksuota veikla.

Skaitytojas pasidalino kadru, kuriame užfiksuotas Gedimino gatvėje, netoli Soboro, galimai savivale užsiimantis vyras. Jis, skaitytojo teigimu, į savo priekabą krovėsi tvarkomo šaligatvio trinkeles.

„Taip vėlai miesto darbininkai nedirba. Čai tikrai ne trinkelių klojėjai“, – žinutėje rašo informacija pasidalijęs kaunietis. Taip pat žinutės autorius pastebi, jog nei automobilis, nei priekaba, nei pats trinkeles renkantis kaunietis niekaip neišsiskyrė iš kitų žmonių, nesimatė jokių su kelininko darbu susijusių atributų.

Trinkelės, žinutės autoriaus teigimu, dar tik sumėtytos smėlyje, mat šaligatvio tvarkymo darbai minėtoje gatvėje dar nebaigti.

Praėjusį mėnesį buvo pratęstas K. Donelaičio, Maironio ir Gedimino gatvių kapitalinis remontas. Čia pirmiausia tvarkomi šaligatviai, o vasarą, kuomet mieste ne toks intensyvus eismas, gatvės sulauks naujos asfalto dangos.

Dėkojame skaitytojui už informaciją. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

38 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Žalgiriečiai kitu kampu: išrinko daugiausiai valgantį ir geriausią boksininką

Linksmybės Daktarų irštvoje: sumušta Džordana, Valinsko šou ir šūviai vietoj fejerverkų

F2 lenktynėse kaunietis E. Riabko startuos 4-tas: pirmų posūkių metu tikisi aplenkti varžovus

Automobilių stovėjimo aikštele džiaugėsi neilgai: ar kameros užfiksavo šį vandalizmo aktą?

Vanduo buteliuose: į ką atkreipti dėmesį?

Keistas elgesys kauniečiams sukėlė įtarimų: atvira vagystė viduryje baltos dienos?

Kaune sustabdytas milijoninės vertės šiukšliavežių pirkimas

R. Meilutytė savo stipriausioje rungtyje užėmė antrą vietą

Praneša skaitytojai: „Gal trūko tik akimirkos ir tektų nešti gedulo gėles“

Avarija Vilijampolėje: po susidūrimo ant stogo vertėsi automobilis