Perima miestų sveikinimo iniciatyvą: su gimtadieniu Kauną sveikina Dzūkijos sostinė (papildyta)

P. Labuko nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nesuvaldomu greičiu artėja šventinis savaitgalis – Kauno miestas švęs jau 610-ąjį gimtadienį. O koks gi gimtadienis be dovanų? Tiesa, šįkart kauniečius ir miestą sveikina ne miesto vadovybė – staigmeną jubiliatams paruošė kitas miestas.

Šiemet miestų sveikinimo estafetės lazdelę perima Dzūkijos sostinė – Alytus. „Alytus myli Kauną“ – tokią žinutę siunčia organizatoriai ir kviečia kauniečius gimtadienį švęsti apsilankant Dzūkijoje. „Kauniečiai, Jūsų miesto gimtadienio proga turime dovanų Alytuje – atvykite pas mus į svečius susipažinti su miestu, pramogauti ir jį pamilti!“ – rašo Alytaus miesto savivaldybė.

Alytaus miesto savivaldybės viešųjų ryšių specialistė Agnė Grigaliūnaitė teigia, jog idėją sugeneravo kartu su kolega Artūru Mažeika. „Matydami labai gražų Kauno pavyzdį, kuomet jie skatina bendruomeniškumą ir sveikina vilniečius, sugalvojome, o kodėl mums nepasveikinus kauniečių. Tokiu būdu norime skatinti miestų draugystę, kuri vėliau gali peraugti į gražių bendrų projektų vystymą“, – viliasi A. Grigaliūnaitė.

Kauniečiai yra kviečiami šeštadienį atvykti į Alytų, kur jų laukia įvairios pramogos ir staigmenos – galimybę jomis pasinaudoti gaus kiekvienas atvykėlis, užsukęs į Alytaus turizmo informacijos centrą ir atsiėmęs specialų bilietą.

Su bilietu kauniečiai galės nemokamai pasinaudoti viena iš pramogų: šuoliu nuo aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų ir dviratininkų tilto, plaukimu, judėjimu ir slydimu vandeniu vandenlenčių parke Didžiosios Dailidės ežerėlyje arba miesto erdvių pažinimu pasivažinėjimo elektrinėmis riedlentėmis metu. Taip pat jubiliatų lauks ir staigmenos „Dzūkų alaus restorane“, kurių organizatoriai neatskleidžia.

Nors savaitgalį Kaunas taip pat prisipildys įvairiais renginiais, alytiškiai sveikinimu nublankti nebijo – jie jau pastebi susidomėjimą. „Tai – galimybė rinktis, juk galima sudalyvauti ir keliuose renginiuose. O taip pat, tai puiki proga atvykti į svečius, juk gimtadienį galima švęsti visur“, – komentuoja viešųjų ryšių atstovė.

Papildyta

„Visi žinome, kokie svetingi ir atviraširdžiai yra dzūkai, todėl labai apsidžiaugėme jų iniciatyva. Prieš keletą metų pradėję originaliai sveikinti Vilnių, turėjome nedidelę viltį, kad sveikinimo banga nuvilnys per šalį, ir, pavyzdžiui, Šilutė sveikins Šilalę, Plungė – Mažeikius ir t. t.“ – „Kas vyksta Kaune“ sakė Kauno miesto savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus vyriausiasis specialistas Arnoldas Bukelis.

Jis pridūrė, kad tokios akcijos atima nemažai laiko ir reikalauja nestandartinių sprendimų bei idėjų, todėl Alytaus žingsnis – labai malonus.

„Esminis šių akcijų tikslas – sujungti skirtinguose miestuose gyvenančius žmones. Dabar kauniečiams reikia teisingai susidėlioti savaitgalio planus ir pasistengti sudalyvauti tiek Kaune, tiek ir Dzūkijos sostinėje vyksiančiuose renginiuose“, – rekomendavo A. Bukelis.

Daugiau apie Alytaus sveikinimą galite rasti čia.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru pakrikštijo savo sūnų

Nesibaigianti kova su Sosnovskio barščiais: Kaunas rikiuojasi prie lyderių

Nesėkmingas iškvietimas: Aleksote avariją sukėlė policijos ekipažas

Lietuviai šluoja automobilius JAV: baiminasi, kad kainos gali šokti aukštyn

K. Kemzūros prognozė „Žalgirio“ sirgaliams nepatiks: tiesiog sporte taip yra

Kauniečiai niršta: visą karštą šeštadienį teko praleisti be vandens

Vestuves Kaune atšokusi dainininkė Vasha parduoda suknelę: teks gerokai patuštinti piniginę

Degalinėje užsiliepsnojus kemperiui, smarkiai nukentėjo du žmonės (papildyta)

Lenktynėse Palangoje - gausi Matijošaičių šeima: žinomam tėčiui teko keisti gyvenimo būdą

Upėje pačiame Kauno centre - kraują stingdantis radinys