Pogrindinės prekybos alkoholiu aukos Kaune: mirė moksleivis (papildyta)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vienoje mokymo įstaigoje, Kaune, – gedulas. Praėjusį ketvirtadienį užgeso paauglio gyvybė. Įtariama, jog mirties priežastis galėjo būti neaiškios kilmės alkoholio padauginimas.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams susisiekus su minėtos mokymo įstaigos direktorės pavaduotoja ugdymui, faktas apie mokinio mirtį buvo patvirtintas, tačiau duomenų apie tikslią mirties priežastį esą kol kas neturima – vykdomas tyrimas.

„Viskas įvyko ne mokymo įstaigos teritorijoje, o kažkuriuose namuose, todėl neturime teisės užsakyti jokios su tyrimu susijusios medžiagos. Apie tai, kad mokinys paguldytas į ligoninę ir neatvyks į pamokas, informaciją gavome gegužės 7 dieną, pranešė vaiko mama. Dar gegužės 2-4 dienomis paauglys lankė mokymo įstaiga kaip įprasta. O ketvirtadienį, gegužės 10 dieną mus pasiekė žinia, kad berniukas mirė“, – pasakojo mokymo įstaigos atstovė.

Pasak jos, mokinys lankydavo pamokas tinkamai. „Berniukas mėgo bendrauti, aplinkoje buvo visų mylimas, mokykloje nėra patyręs patyčių. Todėl nemanome, jog mirties priežastis galėtų būti susijusi su prasta jo savijauta dėl pastarųjų priežasčių“, – kalbėjo direktorės pavaduotoja ugdymui.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ šaltiniai teigia, jog paauglių kompanija vieno iš jos narių namuose susirinko švęsti. Tarp gėrimų esą buvo atnešta ir neaiškios kilmės alkoholio, kurio galimai padauginęs mokinys ir mirė – praėjusį ketvirtadienį buvo atjungti dirbtinę komą palaikantys aparatai.

„Kas vyksta Kaune“ turimomis žiniomis, mikrorajone, kur įvyko nelaimė, nepilnamečiai vaikinai ir merginos esą dažnai po pamokų, vakarais, vartoja neaiškios kilmės alkoholį. Dažniausiai taip besielgiantys jie pastebimi aikštelėje, prie kitos netoli stūksančios mokymo įstaigos. Manoma, jog minėtus svaigalus platina vienas iš paauglių tėvų, tad alkoholis į viešumą patenka lengvai.

Papildyta Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovų komentaru:

Gegužės 10 d. gautas pranešimas iš gydymo įstaigos, kad dėl apsinuodijimo neaiškios kilmės medžiagomis mirė nepilnametis. Dėl šio įvykio Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimų valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą.

269 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Žalgiriečiai kitu kampu: išrinko daugiausiai valgantį ir geriausią boksininką

Linksmybės Daktarų irštvoje: sumušta Džordana, Valinsko šou ir šūviai vietoj fejerverkų

F2 lenktynėse kaunietis E. Riabko startuos 4-tas: pirmų posūkių metu tikisi aplenkti varžovus

Automobilių stovėjimo aikštele džiaugėsi neilgai: ar kameros užfiksavo šį vandalizmo aktą?

Vanduo buteliuose: į ką atkreipti dėmesį?

Keistas elgesys kauniečiams sukėlė įtarimų: atvira vagystė viduryje baltos dienos?

Kaune sustabdytas milijoninės vertės šiukšliavežių pirkimas

R. Meilutytė savo stipriausioje rungtyje užėmė antrą vietą

Praneša skaitytojai: „Gal trūko tik akimirkos ir tektų nešti gedulo gėles“

Avarija Vilijampolėje: po susidūrimo ant stogo vertėsi automobilis