Iškritęs pirmasis sniegas pakurstė pyktį ir susirūpinimą: ką veikia kelininkai?

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauną keletą dienų kaustęs šaltukas pažėrė naujovių – šią naktį pirmą kartą jau įpusėjus žiemai šiek tiek gausiau prisnigo. Vieniems šis pokytis kelia džiaugsmą, o kitiems – nepatogumus. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją užplūdo nevalytais miesto keliais besiskundžiantys kauniečiai. „Ką veikia kelininkai?“, – neslėpdami pasipiktinimo teiravosi jie.

„Pagrindinės Kauno gatvės  šįryt – itin slidžios. Važiuodama keliu vos išvengiau nelaimingo atsitikimo – tik per plauką į mūsų automobilį neatsitrenkė kita transporto priemonė. Baisu, nevalytas visas Karaliaus Mindaugo prospekto ruožas, Vilniaus gatvė ir daugelis kitų kelių mieste“, – rašo kaunietė Guoda.

Pasak skaitytojo Agniaus, ryte 6-7 val. nė vienos prisnigtos Kauno gatvės danga esą dar nebuvo nuvalyta. „Keliais nepastebėjau važinėjant nė vienos sniego valymo mašinos. Tokiu metu teko grįžti iš Vilniaus į Kauną ir likau labai nemaloniai nustebintas, nes Vilniuje valymo mašinas jau mačiau zujant nuo 4 val. ryto. Padėtis Kauno gatvėse tikrai tragiška. Kodėl taip yra?“, – klausia vyras.

Kaunietė Rugilė kreipėsi į portalo redakcijos žurnalistus taip pat prašydama informuoti į gatves šį rytą jau išėjusius pėsčiuosius ir kitus eismo dalyvius. „Priminkite pėstiesiems, jog keliai nevalyti ir įspėkite vairuotojus, kad neskubėtų pralėkti per pėsčiųjų perėjas. Net važiuojant nedideliu greičiu, laiku sustabdyti automobilį gali būti itin sunku“, – įspėja ji.

Išgirdę kauniečių skundus dėl keblios padėties Kauno gatvėse dėl užklupusio sniego, susisiekėme su UAB „Kauno švara“ Miesto valymo ir atliekų valdymo skyriaus direktoriumi Dariumi Stasiukoniu.

Pasak jo, kasmet pasirodžius sniegui atsiranda dvi stovyklos: vaikai džiaugiasi, o vairuotojai tuo tarpu keikia, jog atėjo žiema. „Šiąnakt kelių valymo mašinos ir darbuotojai pluša nuo 2 val. nakties iki šiol. Į Kauno kelius išsiuntėme dešimt sniego valymo mašinų. Kaip jau minėjau, maždaug 2 val. nakties druska pradėtos berti miesto gatvės, Nuo 3 val. iki 5 val. pasnigo, didelio transporto priemonių srauto tuomet keliuose dar nebuvo. Padėtis Kauno gatvėse turėtų pagerėti jau netrukus“, – tikino D. Stasiukonis.

286 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

L.Truikio ir M. Rakauskaitės memorialinis muziejus: Rytų kultūra ir Paryžiaus dvelksmas čia pat Kaune

„Sodra“ pelnosi iš sirgusių darbuotojų

Šią savaitę Kauno kino teatruose - „Oskarams“ nominuoti filmai

Pokytis, piktinantis visuomenę: miegosime trumpiau

Matuko nužudymo byloje - netikėtas posūkis

Kauniečiai kviečiami dalyvauti apklausoje ir išreikšti savo nuomonę

Sustabdžius automobilį pasimatė daug spragų: vairuotoją dangstė keleivis

Pokyčių nesulaukta: kalėjimų sistemos skandaluose figūruojanti bendrovė ir toliau maitins kalinius

Išpuolis nakvynės namuose: sužalotas vyras atsidūrė ligoninėje

Ekstremalaus sporto mėgėjai sekmadienį raižė Nemuno paviršių (nuotraukų galerija)