Klausia kauniečiai: kviečia į koncertą, kurio nebus?

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ elektroninio pašto dėžutę užplūdo sumišusių skaitytojų laiškai. Kauniečiai, jau dabar planuojantys, ką veiks Naujųjų metų vakarą, socialiniame tinkle aptikę sukurtą žinią apie Kauno „Žalgirio“ arenoje įvykiantį koncertą nudžiugo, bet neilgam.

Feisbuke plinta informacija apie Kauno „Žalgirio“ arenoje žadamą surengti naujametį Ryčio Cicino atsisveikinimo turo koncertą. Tačiau oficialiame miesto arenos puslapyje apie tai neužsimenama nė žodžiu. Negi kviečia į koncertą, kurio nebus?“, – klausia skaitytojai.

Nuoroda socialiniame tinkle, apie kurią pranešė kauniečiai, iš tiesų egzistuoja. Žinia apie koncertą  sulaukė milžiniško susidomėjimo – net 2,5 tūkst. žmonių. Beveik 400 iš jų netgi ketina ateiti pasiklausyti į areną šventinį vakarą atvykti ketinančio atlikėjo.

„Paskutinis ir nepakartojamas Ryčio šou. Nepraleiskite galimybės pamatyti Rytį iš arčiau paskutinį kartą. Bilietų teiraukitės visuose Lietuvos spaudos kioskuose. Iki susimatymo!“, – toks prierašas sklando internete paviešintame renginio apraše.

„Tai – bene toks pat atvejis, kai gruodžio pradžioje buvo pranešta apie Radžio nužudymą, nors iš tiesų, tai tebuvo melagingas įrašas socialiniame tinkle, kurį norėję peržiūrėti žmonės nieko nerado. Mes abu pastebėję pranešimą ir apie mano neva įvyksiantį naujametį koncertą, juokėmės. Kažkas pokštauja. Pažiūrėkite, juk renginio laikas 23:55 val. Ar taip galėtų būti realybėje?“, – šypteli R. Cicinas.

Paklaustas apie tai, ar pyktelėjo išvydęs tokius internautų žaidimus prisidengiant jo vardu ir pavarde, dainininkas sakė, jog tai nepakurstė jokios jo reakcijos. Per tiek metų scenoje esą visko teko matyti. „Jei yra idiotų, kurie leidžia sau elgtis nesąmoningai, argi dėl jų turėčiau jaustis blogai? Niekad nekreipiu dėmesio“, –  atvirauja žinomas vyras.

Pasak R. Cicino, per Naujuosius metus jis tikrai koncertuos, bet ne Lietuvoje, o Čikagoje.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Brutaliu apiplėšimu kaltinamų kauniečių laukia teismo suolas

Maitinimo įstaigų Kauną lankant popiežiui laukia iššūkis

S. Skvernelis į Lietuvą vilioja 12 didžiųjų Europos prekybos centrų

Masinis eismo įvykis Kaune: pagrindinėje miesto gatvėje formuojasi spūstis (papildyta)

Nemokamas renginys Kaune visai šeimai: keiskite žingsnius į prizus!

Popiežius Pranciškus Kaune: kur ir kada būti?

Apie „Urme“ gresiantį sprogimą pranešusi moteris sulaikyta

Kauniečiai stebisi: užsukus į parduotuvę, jiems buvo parodytos durys

Kauno policininkai išgelbėjo jaunos merginos gyvybę

K. Pūko byla pajudėjo į priekį – apklausiamos nukentėjusiosios