Kauniečius sudomino: nemokamai išdalino rekordinį skaičių populiarių mokėjimo kortelių

V. Morkūnaitės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vakar portalas „Kas vyksta Kaune“ išplatino žinią, kad Kaune įsikurusiame „KTU Startup Space“ bus dalinamos nemokamos mokėjimo kortelės „Revolut“. Atstovų duomenimis, šiandien kauniečiams įteiktas rekordinis kortelių skaičius – net 3000 vnt. Prieš tai Vilniuje vykusiame panašiame renginyje kortelių išdalinta trečdaliu mažiau – 2000 vnt.

„Būtume išdalinę ir visus 10 tūkst., bet nepajėgėme tiek atsivežti“, – portalui „Kas vyksta Kaune“ sakė „Revolut“ atstovas Baltijos šalyse Andrius Biceika. Pasak jo, „Revolut“ stengiasi ne šiaip dalinti savo mokėjimo korteles, o tapti geidžiama kortele, kurios vartotojas ateina atsiimti pats. „Atrodo, mums puikiai sekasi“, – džiaugėsi vyras. Žadama, kad su nauju kortelių papildymu bus sugrįžta jau kitą savaitę, vėliau tokios akcijos bus vykdomos ir su kitais Kaune veikiančiais aktyviais partneriais.

Milžiniškas skaitytojų susidomėjimas parodė, kad ši naujovė kauniečiams patinka. Nors buvo skelbiama, kad Studentų gatvėje esančioje KTU įstaigoje kortelės bus dalinamos dvi valandas nuo 12 iki 14 val., likus mažiau nei pusvalandžiui jos jau buvo pasibaigusios.

„Žmonės pavargo nuo bankų įvedamų vis naujų mokesčių, visi atsiskaitymai mūsų kortele ir pats jos aptarnavimas yra nemokamas – tai mūsų sėkmė“, – sakė A. Biceika. Jo teigimu, „Revolut“ uždirba iš to, kad kompanija „Mastercard“ už kiekvieną kliento atsiskaitymą jiems moka simbolinį mokestį, ateityje tikimąsi uždarbį generuoti ir iš pasiūlytų papildomų paslaugų paketų tiekėjų, kurie taip pat bus suinteresuoti mokėti komisinius už, tarkim, „Revolut“ kliento įsigytą draudimo paslaugą.

Šiuo metu visame paslaulyje jau yra beveik 1 mln. „Revolut“ turėtojų, ambicinguose įmonės planuose – ne mažiau, kaip 50 mln. Na, o Baltijos šalyse tikimąsi augti iki 500 tūkst. kortelės turėtojų. Su šiandien Kaune išdalintomis naujomis „Revolut“ kortelėmis, tikėtina, kad mūsų mieste jau greitai bus 13 tūkst. vartotojų, tačiau sustoti neketinama. Pasipildę kortelių atsargas „Revolut“ atstovai į Kauną grįžti ketina jau kitą savaitę.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tarpukaris: vaikų patriotizmą ugdė ir sąsiuvinių viršeliai

Tyrimas: lietuviai per atostogas taškosi vandeniu ir pinigais

Kultūros pasas: skirs pinigų kultūriniam moksleivių užimtumui

Istorinių pastatų renovacijos bumas: kodėl tai svarbu ir kokie dažniausiai kylantys iššūkiai

Suaktyvėjęs vagysčių sezonas: nesibodi vogti ir turėdami vos kelias minutes

Kaunietės dalijasi patarimais: kaip paruošti sveiką maistą iškyloms

Pasivažinėjimą dykumoje primenanti pramoga: pusantro kilometro adrenalino (video)

Tyrėjai atskleidė slaptažodžių kūrimo tendencijas: svarbias paskyras apsaugo prekių ženklų pavadinimais

Sausra įsisiautėja: ketina riboti apsilankymą Lietuvos miškuose

Keliaudami po Izraelį nustebsite, kiek daug žydų žino Kauno vardą