S. Ambrulevičius ir A. Reed
S. Ambrulevičius ir A. Reed / S. Ambrulevičius ir A. Reed / DELFI (T. Vinicko) nuotr.

S. Ambrulevičiaus ir A. Reed duetas Prancūzijoje iškovojo bronzą

Sportas2025-10-19 14:33pagaldelfi.lt
Prancūzijos mieste Anžė vykusiame „Grand Prix de France“ šokių ant ledo varžybose sekmadienį laisvojoje programoje puikiai pasirodė ir darkart gerino sezono rezultatą Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed. Lietuvos duetas gavo 120.07 balo. Bronzą užtikrino bendras jų rezultatas – 201.05 balai.
33-ejų S. Ambrulevičius ir 31-erių A. Reed ketvirtą sykį „Grand Prix“ varžybose nuskynė bronzos medalį.
Auksu džiaugėsi prancūzai Laurence Fournier Beaudry ir Guillaume Cizeron, iš viso savo sąskaitoje surinkę 211.02 balų.
Sidabro medalį nuskynė atstovai iš Didžiosios Britanijos Lilah Fear ir Lewis Gibsonas. Iš viso britų duetas surinko 210.24 balų.
Priminsime, jog šeštadienį už ritminį šokį Lietuvos atstovai gavo 80,98 balo. Tai geriausias mūsų šalies poros rezultatas už ritminį šokį šį sezoną.
A. Reed ir S. Ambrulevičių aplenkė tik Didžiosios Britanijos atstovai Lilah Fear ir Lewis Gibsonas. Pastarieji surinko 84,38 balus.
Trečioje vietoje žengė prancūzai Laurence Fournier Beaudry ir Guillaume Cizeron su 78 balais.
Šokių ant ledo varžybose dalyvavo 10 porų.
A. Reed ir S. Ambrulevičius beveik prieš mėnesį Kinijoje vykusiose varžybose iškovojo Lietuvai kelialapį į 2026 metų žiemos žaidynes Milane.

Video rekomendacijos

Loading