K. Mindaugo prospekte užfiksuotas paklydėlis – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

K. Mindaugo prospekte užfiksuotas paklydėlis

Dalintis:

Šeštadienį Kauno centre užfiksuotas vairuotojas, nepastebėjęs skiriamosios kelio juostos.

„Rytinis šios dienos eismas. Kaunas, Karaliaus Mindaugo pr.“, – savo užfiksuotu vaizdu šeštadienį dalijosi kaunietis.

Kaip matyti vaizdo įraše, šeštadienį Kauno centre skaitytojas sutiko pasiklydusį vairuotoją – pastarasis ne mažą kelio atkarpą K. Mindaugo pr. važiavo prieš eismą.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad tam tikrą eismo režimą ir tvarką keliuose nustato Horizontalusis ženklinimas (baltos arba šiame skyriuje nustatytų kitų spalvų linijos, rodyklės, užrašai ir kitokie simboliai ant važiuojamosios dalies).

Ištisinė linija skiria priešingų krypčių transporto srautus ir draudžia paženklintame kelio ruože važiuoti priešpriešinio eismo juosta; žymi eismo juostų kraštus, važiuojamosios dalies ruožus, į kuriuos draudžiama įvažiuoti, transporto priemonių stovėjimo vietų ribas ir važiuojamosios dalies kraštą. Šią liniją kirsti draudžiama, išskyrus tuos atvejus, kai ji žymi važiuojamosios dalies kraštą arba stovėjimo vietą.

5
25
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.