Kauno marių pakrantėje apsigyveno bebras: noriai pozuoja ne pirmą kartą – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Kauno marių pakrantėje apsigyveno bebras: noriai pozuoja ne pirmą kartą

Dalintis:

Šeštadienio vakarą Kauno marių pakrantėje „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas sutiko besimaudantį bebrą. Vyras spėlioja, kad tai nuolatinis šių pakrančių gyventojas.

„Kauno marios garsėja ne tik nudvėsusia didele žuvimi, bet ir dar gyvais gamtos sutvėrimais“, – vaizdais iš Kauno marių pakrantės šeštadienio vakarą dalijosi „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Kauno marių pakrantė / Skaitytojo nuotr.

Šeštadienį nusileidus nuo šlaito, esančio ties Pažaislio vienuolynu, kaunietis aptiko ne tik nugaišusių žuvų, tačiau sutiko ir bebrą. Kaip teigė vyras, šį gyvūną jis sutinka jau ne pirmą kartą.

Bebras Kauno mariose / Skaitytojo nuotr.

„Galimai tas pats bebras, kurį išgelbėjau prieš porą dienų šalia heso. 5 ryto žygiavo keliu nuo heso link Garliavos per tiltą, o jis labai aukštai, plius mašinos važiuoja, tai užblokavau kelią ir nuvijau į mišką“, – pasakojo kaunietis.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad netoli Pažaislio vienuolyno žygiavęs bebras kauniečius nustebino ir balandžio mėnesį.

Kaip portalui lrytas.lt yra sakęs, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) lektorius dr. Artūras Kibiša, bebrų baimintis nereikia, tačiau, kaip ir visų kitų laukinių gyvūnų, bandyti sugauti ar užspeisti į kampą šiukštu nederėtų.

„Medžioklės metu, kai gaudoma graibštu ir bebrui belieka tik gintis, atvejų yra įvairių buvę – buvo perkandęs ir koją, ir ranką. Tačiau tai – ekstremali situacija. Žmonių pulti tikrai neturėtų, bet visokių situacijų būna. Jei kažkas bandytų jį gaudyti ar užspausti į kampą, pasekmės gali būti ir perkąsta koja“, – įspėjo A. Kibiša.

4
3
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.