Įamžino darbą Savanorių prospekte: negi nėra kitų variantų? – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Įamžino darbą Savanorių prospekte: negi nėra kitų variantų?

Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Trečiadienio rytą spūstyje dėl Savanorių prospekto remonto įstrigęs kaunietis nepagailėjo kritikos kelininkams.

„Toks vat „darbas“ (kitaip nekyla ranka parašyt!) Savanorių pr., prie PC „Savas“! Išpylė cemento mišinį ir „uždarė“ pirmą eismo juostą! Negi nėra kitų variantų?“ – trečiadienio rytą retoriškai klausė skaitytojas.

Savanorių prospektas / Skaitytojo nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad tai ne pirmoji kritika gatvių tvarkytojams. Rugpjūčio pabaigoje Savanorių pr. įstrigęs skaitytojas redakcijai išliejo viską, ką mano apie remonto darbų organizavimą miesto gatvėse.

Savanorių prospekto remonto darbai

Kaip praėjusį antradienį komentavo Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis, Savanorių pr., nuo Taikos pr. iki PC „Savas“, kelio danga jau padengta pirmuoju asfalto sluoksniu. Tarp Kovo 11-osios g. ir Pramonės pr. buvo frezuojama senoji danga. Vienoje ilgiausių miesto gatvių jau įrengta apie 70 proc. pėsčiųjų ir dviračių takų.

26
62
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.