Praneša kaunietė: prie stadiono radau tai, kas neturėtų vykti – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Praneša kaunietė: prie stadiono radau tai, kas neturėtų vykti

Dalintis:

Sekmadienio popietę kaunietė pranešė apie neįprastą reginį greta Dariaus ir Girėno stadiono. Ąžuolyno parke iš po žemių trykšta nemalonaus kvapo versmė.

„Prie stadiono radau tai, kas turbūt neturėtų vykti. Nesustojamai veržiasi kanalizacinių kvapų turinys“, – apie 13.49 val. naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pranešė skaitytoja.

Šiuo incidentu turėtų pasirūpinti „Kauno vandenų“ avarinė tarnyba.

Papildyta rugpjūčio 28 d.

UAB „Kauno vandenys“ atstovai patikslino, jog situacija yra žinoma – praėjusį šeštadienį, antroje dienos pusėje, avarinė tarnyba gavo pranešimą apie užsikimšusius buitinių nuotekų tinklus.

„Hidrodinaminės įrangos pagalba (aukšto vandens slėgio vamzdynų valymo mašina) avarija gana greitai buvo likviduota.

Darome prielaidą, kad buitinių nuotekų tinklas galėjo užsikimšti dėl šeštadienį Kauno Dariaus ir Girėno stadione vykusio koncerto, kuriame dalyvavo didžiulė minia žmonių. Tikėtina, kad tinklas buvo perkrautas ir negalėjo sklandžiai funkcionuoti“, – komentavo „Kauno vandenų“ atstovai.

10
36
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.