Laikini šviesoforai Kaune – rodiklis ne visiems – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Laikini šviesoforai Kaune – rodiklis ne visiems

Dalintis:

Šeštadienį kaunietis įamžino 39-uoju numeriu pažymėto autobuso manevrą, kuris papiktino visą virtinę kitų vairuotojų.

„Dalinuosi šio ryto automobilio registratoriaus įrašu. Viešasis transportas pralenkia visą stovinčių automobilių eilę ir per raudoną nuvažiuoja Šilainių plentu link Romainių“, – komentavo vaizdo įrašą atsiuntęs skaitytojas.

Kelių eismo taisyklėse nurodoma, kad važiavimas per sankryžą esant draudžiamam šviesoforo signalui užtraukia administracinę atsakomybę ir 60–90 eurų baudą. Be to, nedrausmingam vairuotojui gali būti 1–6 mėnesiams atimta teisė vairuoti.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad Romainių kalno ir aplink vystantys remonto darbai turėjo baigtis iki šių metų liepos mėnesio, tačiau čia dar zuja darbininkai.

Romainių gatvėje vyksta intensyvūs požeminių komunikacijų atnaujinimo ir asfalto dangos klojimo darbai. Atnaujinti visą važiuojamąją dalį planuojama per šiuos metus.

335
21
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.