Apsilankęs „nuolaidynėse“ kaunietis gavo ir nemokamas „maudynes“ – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Apsilankęs „nuolaidynėse“ kaunietis gavo ir nemokamas „maudynes“

Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Susiviliojęs didelėmis nuolaidomis ir į prekybos miestelį „Urmas“ atvykęs kaunietis liko nemaloniai nustebintas. Vyras kartu su šeima buvo aplietas purvinu vandeniu.

„Urmas“ prekybos miestelis. Atvykę į nuolaidų akciją buvome du kartus apipilti vandeniu. Reklamuodami „nuolaidynes“ galėtų reklamuoti ir nemokamas maudynes po murzinu vandeniu. Grynai kažkokie viduramžiai“, – penktadienį naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ skundėsi vyras.

Anot prekybos miestelio „Urmas“ valdytojos Daivos Dankšienės, apie panašų incidentą informacijos nebuvo sulaukta.

„Informuojame, kad akcijos „Nuolaidynės“ metu buvo ženkliai sustiprinta apsauga prekybos miestelyje „Urmas“. Taip pat pranešama, kad minimas galimas incidentas nebuvo užfiksuotas pas prekybos objekto apsaugą. Taip pat niekas šiuo klausimu nesikreipė į prekybos miestelio „Urmas“ administraciją.

Apie galimai įvykusį incidentą tarp pirkėjo ir nuomininko sužinojome tik iš žiniasklaidos. Labai gaila, kad klientai iš karto nesikreipė į administraciją. Apgailestaujame dėl galimo įvykio ir nepriimtino vieno iš nuomininkų elgesio, tačiau turime gauti iš klientų visą informaciją, kad galėtume ją patikrinti ir priimti atitinkamus sprendimus“, – komentavo D. Dankšienė.

8
5
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.