„SEL“ Kauną sudrebino koncertui neprasidėjus: kas dėsis rytoj? – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

„SEL“ Kauną sudrebino koncertui neprasidėjus: kas dėsis rytoj?

R. Tenio, Indrės Pix nuotr.
Dalintis:

Penktadienio vakarą naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė, jog „SEL“ koncerto repeticija sudrebino Kauną. Kauniečiai tik spėlioja – o kas dėsis rytoj?

„Palemone užsidegė žalvaris – gavau pranešimą užsidaryti langus. Selo koncerto repeticija, čiut ne stichinė nelaimė, baisinis triukšmas – jokio įspėjimo.

Maniau, vaikai leidžia muziką iš mašinos, o, pasirodo, čia tik repeticija – prie „Vitebsko“ puikiai girdėti. Tai kas ryt darysis?“ – pasakojo su „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekęs vyras.

Kaunietis teigia jau žadėjęs eiti miegoti, tačiau miegus išblaškė pasigirdusi muzika, kuri, anot jo, daugiabutyje girdima puikiai.

„Maniau, bandysiu miegoti, nieko neišėjo. Išėjau į lauką, apačioje nelabai girdisi, bet daugiabutyje, viršuje, puikiai. Nieks neperspėja, nieko.

Nuėjau iki „Hyper Maximos“, klausiu žmogaus, gal žinai, iš kur čia? Sako, jo, „SEL“ koncerto repeticija. Kas prie ąžuolyno daros tik numanyti galima“, – pranešė portalo skaitytojas.

Kitas kaunietis informavo, jog „SEL“ repeticija girdisi net prie Kauno klinikų.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad paskutinį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 26 dieną, Kauno Dariaus ir Girėno stadione įvyks didžiausias visų laikų „SEL“ koncertas.

„Tai įspūdingiausia, ką mes esame surengę per 30 metų karjeros, todėl nuoširdžiai visų jūsų prašau – ateikite, palaikykite, pasidžiaukite, tapkite viso to dalimi“, – kviečia „SEL“ lyderis.

Jis pabrėžė, kad tai bus vienintelis „SEL“ koncertas šiais metais Lietuvoje.

1007
1153
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.