Draugystės parke kauniečiui įspūdį paliko krepšių ir gultų dizainas – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Draugystės parke kauniečiui įspūdį paliko krepšių ir gultų dizainas

Skaitytojo nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas
Dalintis:

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas, apsilankęs Draugystės parke, sužavėtas neliko. Nekokį įspūdį kauniečiui paliko apgadinta krepšinio aikštelė bei poilsiui pritaikyti gultai.

„Prašome susipažinti su Draugystės parko krepšinio aikštele. Manau, kad jau seniai tokia situacija, pasiutusio jaunimo čia tikrai netrūksta. Nors šalia aikštelės yra įrengtos kameros, bet, kažin, ar per jas kas nors ką nors mato“, – svarstė vyras.

Pro kauniečio akis nepraslydo ir „labai įdomaus“ dizaino gultai. Norint ant jų prigulti, reikėtų turėti ypatingų sugebėjimų.

Skaitytojo nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Papildyta gegužės 11 dieną 12.11 val.

Anot Kauno miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjos Radetos Savickienės, krepšinio aikštelė ir gultai netrukus sulauks remonto.

„Situacija Draugystės parke yra žinoma. „Kauno švara“ apie problemas informuota. Artimiausiu metu bus sutvarkyti ir krepšinio stovai. Aiškinamės, kas sugadino inventorių“, – naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo R. Savickienė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

17
218
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale “Kas vyksta Kaune”.