Slidus kalnas Kaune tapo neįveikiama kliūtimi viešajam transportui - Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Slidus kalnas Kaune tapo neįveikiama kliūtimi viešajam transportui

Dalintis:

Skaitytoja dėkoja vieningiems kauniečiams, kurie neliko abejingi į nelaimę papuolusiam viešojo transporto vairuotojui. Į kalną neužkilusiam autobusiukui padėjo kastuvus ir druską nešę gyventojai. Pabarstyta ir nukasta gatve autobusui galiausiai pavyko užkilti ir pasiekti sekantį sustojimą.

„Vykstu 54 maršrutu viešuoju Kauno transportu. Ties vadinama 3 Kauno ligonine į kalną neužvažiuojama, neįmanoma užkilti. Net pusę valandos vairuotojas bandė užkilti. Vėluoja, ne pagal grafiką atvyksta į sustojimus. Norėjau pasakyti, kad Kauno kelininkai net nesiruošia nuvalyti kelių, jų net nebarsto.

Visa laimė, kad yra gerų žmonių, kurie pamatę šią situaciją atbėgo nešini iš namų kastuvais, druska ir tiesiog pylė autobusiukui po ratais. Ačiū jiems. Dėkojame mes keleiviai“, – dėkojo skaitytoja Erika.

142
7
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale “Kas vyksta Kaune”.