Vairuotojai pikti: čia beveik Kauno centras - Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Vairuotojai pikti: čia beveik Kauno centras

E. Šostakaitės nuotr.
Dalintis:

Kaunietis pasidalijo nuotrauka iš automobilių stovėjimo aikštelės, kurioje 60 minučių stovėjimas kainuoja 0,60 euro centų. Viskas būtų gerai, tačiau norint pasiekti laisvą vietą aikštelėje, vairuotojams kyla nemažai iššūkių.

“Kaip atrodo Kauno miesto mokama stovėjimo aikštelė adresu Jonavos g. 68. Automobilių vairuotojai, norėdami patekti ar pravažiuoti šalia aikštelės esančiu keliu, neišvengiamai liečia automobilių dugnu esančių duobių kraštus. Ir tai beveik miesto centre!” – nuotrauka dalijosi kaunietis.

Jonavos g. stovėjimo aikštelė / Skaitytojo nuotr.

Tuo metu naujienų portalui “Kas vyksta Kaune” Kauno savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis komentavo, kad aikštelės remontas planuose.

“Aikštelėje planuojama sutvarkyti duobes, kai tik tam bus tinkamos oro sąlygos. Ji priskirta mėlynajai zonai po atliktos vietų užimtumo analizės. Anksčiau čia vietų užimtumas siekė 98 procentus”, – teigė A. Pakalniškis.

7
15
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale “Kas vyksta Kaune”.