Į Kauno klinikas atvykę gyventojai strigo stovėjimo aikštelėje - Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Į Kauno klinikas atvykę gyventojai strigo stovėjimo aikštelėje

Asociatyvi / Kauno klinikų nuotr.
Dalintis:

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi kauniečiai, nes susidūrė su problemomis Kauno klinikų stovėjimo aikštelėje, kur įvažiuoti ir išvažiuoti lankytojams trukdė blogai veikianti apmokėjimų sistema. Taip pat kilo problemų ir registratūroje, kai darbuotojų teigimu, užrašyti kitam apsilankymui galimybės nebuvo, nes Kauno klinikose lankėsi Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai.

„Važiavom į Kauno klinikas, tai tiek įvažiuoti, tiek išvažiuoti užtruko mažiausiai 30 minučių, dėl ko vėlavom į paskirtą gydytojo vizitą. Neaišku kas kaip moka, neatsidaro šlagbaumas. Tėvai su kūdikiais pas daktarą apsilankė, o kai norėjo užsiregistruot kitam apsilankymui, tai registratūroj pasakė, kad klinikose STT dabar, tai negali registruot“, – teigė kaunietis.

Kaip anksčiau pranešė Kauno klinikų atstovai, lapkričio 18-22 dienomis neveikė mokama automobilių stovėjimo aikštelė prie Traumų ir skubios pagalbos centro, nes vyko apmokėjimo kasos keitimas ir įvažų į aikštelę rekonstrukcija.

Apie kilusius nesklandumus stovėjimo aikštelėje ir galimą STT pareigūnų apsilankymą pasiteirauta ir Kauno klinikų atstovų – gavus atsakymus publikaciją papildysime.

Papildyta

Situaciją pakomentavo ir LSMU Kauno klinikų Komunikacijos tarnybos vadovė Austė Aleksandravičiūtė-Šviažienė.

„Iš tiesų šiandien turėjome problemų su automobilių srautų valdymu aikštelėje prie Traumų ir skubios pagalbos centro. Tai yra naujai įrengta atsiskaitymo už parkingą sistema ir renovuota įvaža į aikštelę. Atsiprašome visų, kurie šiandien susidūrė su nepatogumais. Ėmėmės veiksmų juos išspręsti kuo greičiau, ir darome viską, kad jie nepasikartotų ateityje“, – teigė A. Aleksandravičiūtė-Šviažienė.

„Atsakant apie STT apsilankymą, tai tokios informacijos neturime. Negalime pakomentuoti, dėl kokių priežasčių galėjo nepavykti užsiregistruoti pas gydytoją specialistą, tačiau raginame pacientus registruotis per ipr.esveikata.lt sistemą, kurioje pateikiami visi laisvi registracijų laikai pas Kauno klinikų gydytojus specialistus. Registratūrų darbuotojai mato tuos pačius laisvus laikus, kurie pateikiami ir ipr.esveikata.lt sistemoje. Be to, registruotis galima ir bendru registracijos tel.nr. (837) 703370, kuriuo registruojama pas 1,5 tūkst. skirtinguose klinikų padaliniuose dirbančių specialistų“, – patarė specialistė.

6
33
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.