Žaliakalnyje užfiksavo demonišką „Golfą“ | Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Žaliakalnyje užfiksavo demonišką „Golfą“

Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Šiais metais Vaiduoklių šventę kauniečiai minės išradingai. Ketvirtadienio rytą Žaliakalnyje pastebėtas šiurpiai išpuoštas „Volkswagen Golf” automobilis.

„Žaliakalnis. Leidžiantis nuo P. Kalpoko vaizdas čia”, – vaizdais ketvirtadienio rytą dalijosi skaitytojas.

Nuotraukose matyti, kad ant „Volkswagen Golf” automobilio stogo guli imituotas lavonas, priekiniu stiklu nuriedėjusi jo galva, o kapote – kirvis. Visas automobilis išpuoštas pirštų antspaudais iš netikro kraujo.

Tiesa, imituotas lavonas lyg aliuzija į atskirą subkultūrą, taip vadinamus marozus. Galima pastebėti, kad imitacijai parinkta apranga ne eilinė – sportinis kostiumas su juostomis, kuris kelia asociacijas su jau minėta subkultūra Kaune.

Šiurpiai išpuoštas automobilis / Skaitytojo nuotr.

Tikėtina, kad taip kauniečiai ruošiasi švęsti Šiurpnaktį – Heloviną.

Helovino šaknys glūdi senovėje švęstų Naujųjų metų ir mirusiųjų šventėse. Veikiausiai šiandien švenčiamo Helovino pagrindinis šaltinis − tai keltiška Sauino šventė. Keltų Naujieji metai prasidėdavo lapkričio 1 d. O šventė, kuri prasidėdavo Naujųjų metų išvakarėse, būdavo rengiama keltų mirties viešpaties Samhaino garbei.

Ši šventė pažymėdavo šalčio, tamsos ir gedimo sezono pradžią. Natūraliai ją pradėta asocijuoti su žmogaus mirtimi. Keltai tikėjo, kad Samhainas tą vakarą leisdavo mirusiųjų sieloms sugrįžti į savo namus.

25
34
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.