Įspėja vairuotojus: būkite atidūs degalinėje, kad nereikėtų brangiai sumokėti - Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Įspėja vairuotojus: būkite atidūs degalinėje, kad nereikėtų brangiai sumokėti

Dalintis:

Kauniečiai susidūrė su nemalonia situacija vienoje iš degalinių esančių Kaune. Atvažiavus prie kolonėlės, esančios Pramonės prospekte, pastebėjo, kad pistoletai yra neteisingai sužymėti. Neatidūs vairuotojai gali įsipilti ne tų degalų ir taip pakenkti savo automobiliui.

„Suprantama būtų, jei būtų tiesiog kieno nors iš klientų netyčiomis (ar tyčia) sukeisti vietomis pistoletai, tačiau taip nėra. Tiesiog šalia nėra vietos-kolonėlės, kur būtų pilamas paprastas dyzelinas. Ar tai- dar viena sukčiavimo forma?

Sumaišyti degalų pistoletai / Skaitytojo Kęstučio nuotr.

Juk visi žinome, kad įpylus netinkamo kuro, automobilio variklis kaip mat gali sugesti… Nesinori, kad žmonėms būtų sukeliama daug problemų. Operatorė sureagavo gan lakoniškai – „tai pilkit kitoj“, – informavo kitus vairuotojus norintis įspėti Kęstutis.

20
14
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.