Prie Lietuvos banko nutįso milžiniška kauniečių eilė - Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Prie Lietuvos banko nutįso milžiniška kauniečių eilė

/ Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Kauniečiai pasidalijo nuotraukomis, kuriose matyti milžiniška eilė miesto centre, prie Lietuvos banko pastato. Eilė čia susidarė dėl to, nes bankas plačiai atvėrė duris ir kviečia visuomenę paminėti banko šimtąjį gimtadienį kartu istoriniuose rūmuose Kaune.

„Prie Lietuvos banko nutįso milžiniška eilė, vyksta kažkoks renginys banke. Eilė tęsiasi visa Maironio gatve“, – pranešė kaunietis.

Į Lietuvos banką užsukę svečiai galės išvysti daugiau kaip 3 tonas sveriančias pinigų saugyklos duris, pasigrožėti įspūdingais tarpukario Kauno meno mokyklos atstovų paveikslais, autentišku banko rūmų interjeru, apsilankyti buvusioje Lietuvos banko tarybos ir valdybos posėdžių salėje, kurioje tebestovi banko logotipais puošti krėslai, pasisvečiuoti buvusio Ministro Pirmininko Augustino Voldemaro apartamentuose su 8 metrų aukščio kupolu, išvysti vieną seniausių liftų Kaune.

eilė prie Lietuvos banko / Skaitytojo nuotr.

Smalsuoliai galės pamatyti, kaip atrodo vienas milijonas eurų 500 ir 10 eurų banknotais, o pasitelkus 3D akinius bus galima stebėti, kaip naikinami susidėvėję banknotai. Apsilankiusiųjų banko vidiniame kieme lauks pažintis su pinigus gabenančiu automobiliu. Renginio svečiai rūmus galės aplankyti ir naudodami audiogidą, tereikia turėti ausines ir mobilųjį telefoną.

Renginio programoje – kolekcinių monetų, skirtų Lietuvos banko 100 m. sukakčiai, pristatymas, filmų apie pinigų istoriją peržiūros, viktorinos, kurių nugalėtojai bus apdovanoti prizais, ir kitos veiklos.

Eilė prie Lietuvos banko / Skaitytojo nuotr.

Atvirų durų dienos metu lankytojai galės įsigyti 1,50 euro nominalo metalų lydinio ir 50 eurų nominalo aukso monetų, skirtų Lietuvos banko 100 m. sukakčiai, taip pat – kitų numizmatinių vertybių, esančių prekyboje.

Lietuvos banko rūmų durys visuomenei bus atvertos 10 val. ryto, o visi norintieji į banką galės užsukti iki 15 val., renginio pabaiga – 16 val.

Įėjimas į renginį laisvas, registruotis nereikia. Išsami atvirų durų dienos programa čia.

21
4
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.