Naktinio Kauno gatvėse „Audi“ galima daugiau – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Naktinio Kauno gatvėse „Audi“ galima daugiau

Dalintis:

„Kas vyksta Kaune“ redakciją ketvirtadienį pasiekė prieš porą dienų registratoriumi darytas vaizdo įrašas. Medžiagoje – įžūlus „Audi“ vairuotojo lenkimas per dvigubą ištisinę liniją Jonavos gatvėje.

„Gal įdomi vaizdo medžiaga, kaip nauji Kauno studentai nakties metu dideliu greičiu laksto Jonavos gatvėje ir atlieka lenkimus iš kairės pusės per ištisines linijas? Bei galiausiai nufotografuojami greičio matuoklio“, – numanomas detales apie lakstūnus atskleidė kaunietis.

Kiaurai per linijas skriejanti ne pirmos jaunystės „Audi A6“ užfiksuota rugsėjo 13 d., apie 23 val. Anot skaitytojo, automobilį įamžino Jonavos gatvėje esantis greičio matuoklis, tad vairuotojas netrukus turėtų sulaukti laiško iš Kauno policijos.

73
51
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.