Automobilių savininkus Šilainiuose ragina pasisaugoti – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Automobilių savininkus Šilainiuose ragina pasisaugoti

Asociatyvi / D. Biržiečio nuotr.
Dalintis:

Pirmadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ grupėje paviešinta apie dvi įtartinas moteris, stovėjimo aikštelėje esą apžiūrinėjančias svetimus automobilius. Gyventojai ragina pasisaugoti.

„Šilainių „Maximos“ aikštelėje Šarkuvos gatvėje dvi čigonės vaikšto ir apžiūrinėja mašinas, tikrina, ar užrakintos. Labai drąsiai vaikšto, apžiūrinėja vidų ir patikrina, ar neatrakinta“, – apie 18 val. nurodė „Kas vyksta Kaune“ grupės narė.

19 val. kita kaunietė patikslino, kad tie patys asmenys vaikštinėjo jau „Lidl“ automobilių stovėjimo aikštelėje.

„Tie, kurie kalba apie policiją, ar patys esat panašioje situacijoje susidūrę su policija? Kol kažko nepavogė, nieko policija nepadarys. Šitas įrašas skirtas perspėti žmones nepalikti mašinų atrakintų“, – įspėjo socialinio tinklo naudotojai.

122
30
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.