Norintiems išbandyti Birštono rogučių trasą teks atstovėti milžinišką eilę – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Norintiems išbandyti Birštono rogučių trasą teks atstovėti milžinišką eilę

Rogučių trasa Birštone / Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Šeštadienio popietę į Birštoną atvykę ir ekstremaliai nusiteikę pramogautojai gali šiek tiek nusivilti – norintiems išbandyti vasaros rogučių trasą teks atstovėti kelių valandų eilę.

„Stoji į gyvą eilę, kai nusiperki bilietą, todėl visi kantriai laukia. Stovėti reikia kažkur 2.5 val. Važiavimo trukmė apie 3 minutes“, – teigė eilėje šeštadienį kelias valandas praleidęs skaitytojas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad vasaros rogučių trasa Birštone atidaryta rugpjūčio 17-ąją.

Trasos ilgis – apie 600 metrų, o jos pasididžiavimas – posūkių žiedas, esantis net 10 metrų aukštyje. Leidžiantis rogutėmis galima pasiekti iki 40 km/val. greitį, kurį reguliuoja patys pramogautojai.

Panašaus tipo atrakcionas yra Anykščiuose ant Kalitos kalno, įrengtas prieš dešimtmetį. Birštono rogučių trasa labiau automatizuota, ją statant panaudotos modernesnės technologijos.

65
5
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.