Bėglį Laisvės alėjoje narsiai sulaikęs praeivis tokios atomazgos nesitikėjo – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Bėglį Laisvės alėjoje narsiai sulaikęs praeivis tokios atomazgos nesitikėjo

Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Trečiadienio vakarą Laisvės alėjoje pilietiškas kaunietis sulaikė nuo pareigūnų bėgusį vyrą. Visgi priežasčių pasipustyti padus jaunuolis neturėjo – bėgo, nes išsigando pareigūnų.

„Laisvės al. 20.30 val. policijai sugauti bėglį padėjo praeivis, jis narsiai nuvertė nuo policijos bėgusį asmenį“, – trečiadienio vakarą vaizdais iš įvykio vietos dalijosi skaitytojas.

Sulaikymas Laisvės alėjoje / Skaitytoj nuotr.

Kaip aiškėja, dėti į kojas vyrui nebuvo prasmės. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, vakar apie 20.30 val. gautas pranešimas, jog Kaune, Laisvės al. konfliktuoja du vyrai. Pareigūnams nuvykus į įvykio vietą, vienas iš jų pradėjo šalintis.

Vėliau minimas vyras paaiškino, jog išsigando policijos pareigūnų. Pranešimas nepasitvirtino, policijos pareigūnai pažeidimų neužfiksavo.

51
105
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.