Vyko gesinti laužo, bet gavo šratų: ant kojų sukelti „Aro“ pareigūnai – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Vyko gesinti laužo, bet gavo šratų: ant kojų sukelti „Aro“ pareigūnai

Skaitytojų nuotr.
Dalintis:

Antradienį į Gričiupio mikrorajoną gesinti laužo atvykę ugniagesiai buvo galimai apšaudyti iš šratinio pistoleto. Pietų, Rytų ir Saulės gatvėse „Aro“ pareigūnai ieškojo piktavalio, vyrą pavyko sulaikyti.

„Kažkas rimto vyksta Gričiupyje“, – 12.38 val. pranešė skaitytojas.

Kiek vėliau, apie 13.09 val., pareigūnų sujudimą pastebėjo ir dar vienas kaunietis. „Šiandiena gausios policijos pajėgos ir „Aras“ prie Kaune esančio namo. Pietų gatvėje“, – vaizdais dalijosi vyras. Apie galimai apšaudytus ugniagesius informavo ir dar viena kaunietė.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai, šiandien 11.20 val. Kaune, Rytų gatvėje, gaisrininkams gesinant laužą, pastebėta, jog šaudoma galimai iš šratų rutuliukų. Sužeistų nėra. Sulaikytas 1980 metais gimęs vyras. Policijos pareigūnai atlieka aplinkybių patikslinimą.

Papildomais Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyresniosios specialistės Eglės Ruchajienės duomenimis, laužą ugniagesiai gesino Saulės gatvėje, o į įvykio vietą ugniagesiai vyko net du kartus. „Pradžioje laužas buvo užgesintas dviem kibirais, vėliau ten vėl vyko ugniagesiai“, – teigė E. Ruchajienė ir pridūrė, kad duomenys dar tikslinami.

Apie apšaudytus ugniagesius E. Ruchajienė duomenų kol kas neturėjo, tačiau, jos žiniomis, į įvykio vietą turėjo vykti ir „Aro“ pareigūnai.

Papildyta 8.30 val.

Policijos departamento duomenimis, rugpjūčio 2 d. 11.21 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pietų g., daugiabučio namo kieme, vyriškis kūrena laužą. Įvykio vietoje su atvykusiais ugniagesiais įvyko konfliktas, kurio metu minėtas vyriškis nuėjo į butą ir iš nenustatyto ginklo šovė į ugniagesių pusę.

Sulaikytam įtariamasis buvo neblaivus, jam nustatytas 0,94 prom. girtumas. Vyrą sulaikė į įvykio vietą iškviesti policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai, jis uždarytas į areštinę.

Įtariamojo bute rasti ir paimti du galimai savadarbiai ginklai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str. ir 253 str. 1 d. (Viešosios tvarkos pažeidimas ir Neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis).

Remiantis Lietuvos Respublikos baudžiamuoju kodeksu, tas, kas neturėdamas leidimo gamino, įgijo, laikė, nešiojo, gabeno ar realizavo šaunamąjį ginklą, šaudmenis, sprogmenis ar sprogstamąsias medžiagas, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

5
11
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.