Norintiems pasiekti atnaujintus laiptus – kaunietiškas „Takeši pilies“ iššūkis – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Norintiems pasiekti atnaujintus laiptus – kaunietiškas „Takeši pilies“ iššūkis

Situacija prie J. Bakanausko g. laiptų / Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

J. Bakanausko g. esantys laiptai kauniečiams tapo sunkiai prieinami. Skaitytojas užfiksavo, kokį kelią reikia įveikti, norint šiuos pasiekti. 

„Kauno mero tvarkymosi ypatumai. J. Bakanausko g. laiptai miestiečiams kaip į „Takeši pilį“… Žmonės šokinėja per plyteles“, – teigė skaitytojas.

Apie esamą problemą pakomentavo Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

„Šioje vietoje „Kauno energija“ vykdė šiluminės trasos darbus ir atnaujino laiptus. Dėl didesnio gyventojų patogumo nagrinėsime galimybę įrengti taką“, – naujienų portalui komentavo A. Pakalniškis.

„Kas vyksta Kaune“ primena, jog vienas iš skaitytojų neseniai skundėsi greta laiptų įrengta antžemine šilumos trasa, kuri jam priminė garsųjį Vilniaus vamzdį.

1
14
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.