Nemunas vėl pasidengė teršalų dėmėmis – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Nemunas vėl pasidengė teršalų dėmėmis

Užterštas Nemunas / Skaitytojo Antano nuotr.
Dalintis:

Kauniečiai sekmadienį užfiksavo teršalų dėmes Nemune. Tai jau ne pirmas toks kartas, o dėl teršiamos upės veiksmų ėmėsi Kauno prokuratūra – pradėjo tyrimą.

„Tepalo dėmės palei Nemuno krantinę. Kada bus pradėta spręsti?“, – piktinosi kaunietis.

Pasak prokuratūros, tyrimas dėl įtariamų aplinkosaugos pažeidimų pradėtas atsakingoms institucijoms nesiėmus tinkamų priemonių stabdyti daromą žalą aplinkai. Pirminiais duomenimis, į upę leidžiamas mazutas.

Prokuratūra teigia, kad už aplinkos apsaugą atsakingos institucijos apie situaciją jau buvo informuotos keletą kartų, tačiau nesiėmė efektyvių priemonių tokiems pažeidimams šalinti ir ignoruoja daromą žalą aplinkai.

Kauno apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorai dėl šios situacijos pradėjo tyrimą, siekiant nustatyti galimus viešojo intereso pažeidimus ir užkirsti kelią aplinkos apsaugos pažeidimams.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.