Žemuosiuose Šančiuose apsilankė miško karalius – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Žemuosiuose Šančiuose apsilankė miško karalius

Dalintis:

Penktadienio rytą Žemųjų Šančių gyventojai užfiksavo po kiemus klaidžiojantį miško karalių – briedį. Gyvūnas išsigandęs, ieško būdų pabėgti iš kiemų labirinto. Į įvykio vietą taip pat atvyko pareigūnai, tačiau kitos tarnybos reaguoti neskuba.

„Briedis Šančiuose. Ringuvos g. 8. Tarnybos reaguoja tragiškai… lėtai. Tik policija šalia“, – apie atklydėlį ir tarnybų reakcijas rašė briedį užfiksavusi kaunietė Vilma.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ yra sakęs Lietuvos zoologijos sodo vyriausiasis biologas Benas Arūnas Noreikis, briedžio apsilankymas mieste nėra įprastas reiškinys, tačiau ir ne pirmas kartas.

„Tai ne pirmas kartas, kad Kauno mieste vaikšto briedis, per pastaruosius keletą metų, gal 10-15 yra buvę tokių atvejų. Kad atklydo nieko tokio, miestas plečiasi, jų buveinės plečiasi, jie migruoja, miestas užkirtęs migracijos kelius. Naktį, kai ramu, jie keliauja per miestą“, – yra sakęs B. A. Noreikis.

Specialistas tąkart taip pat nurodė, kad svarbiausia gyvūnams netrukdyti ir jų nebaidyti. „Jeigu bus pabaidytas, gali bėgti gilyn į gyvenamuosius kvartalus ir sukelti sumaištį“, – įspėjo biologas.

120
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.