Kaunietė įspėja: apsipirkdami tikrinkite taikomas nuolaidas – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kaunietė įspėja: apsipirkdami tikrinkite taikomas nuolaidas

/ „Maxima“ nuotr.
Dalintis:

Kaunietės apsilankymas vienoje parduotuvėje vos nesibaigė apgaule, kai ši pasinaudojo nuolaidų kortele, o nuolaidos nebuvo pritaikytos. Kaunietė nori įspėti kitus, kad šie tikrintų taikomas nuolaidas, kad netektų pasigailėti.

„Praeitą savaitgalį Akropolio „Maximoje“ vyko nuolaidų dienos. Daug kam buvo taikoma 50% nuolaida. Apsipirkau ir aš, tačiau gavosi taip, kad panaudojus savo „Ačiū“ kortelę nuolaida atitinkamoms prekėms taikoma nebuvo. O be kortelės nuolaida taikoma“, – situaciją nupasakojo kaunietė Kristina.

„Esmė, kad tą savaitgalį apsipirko tūkstančiai žmonių ir galėjo būti apgauti tūkstančiais eurų. Sumų aš nežinau, tik spėju, žino tikriausiai tik „Maxima“. Dabar šį savaitgalį vėl artėja nuolaidos „Megoje“, gal vertėtų miestiečius perspėti, kad atkreiptų dėmesį“, – įspėja ji.

15
3
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.