Neįprastas pasiūlymas Šilainių gyventojams: žada sumokėti 500 eurų – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Neįprastas pasiūlymas Šilainių gyventojams: žada sumokėti 500 eurų

Rasytės gatvė / R. Tenio nuotr.
Dalintis:

Savaitės antroje pusėje socialiniame tinkle paviešintas keistokas, bet gana pelningas pasiūlymas. Kaunietis prašo deklaruoti jo atžalos gyvenamąją vietą vienoje iš keturių Šilainių gatvių tam, kad vaikas įstotų į Prano Mašioto pradinę mokyklą.

„Ieškau žmonių, kurie gyvena šiais adresais ir labai trumpam laikui galėtų prideklaruoti mano vaiką, stojantį į Mašioto mokyklą. Daugiausia 1 mėnesiui. Sumoku 500 Eur“, – ketvirtadienio vakarą paskelbta naujienų portalo grupėje „Radau, pamečiau, dingo, pavogė“.

Vyras prašo atsiliepti Jotvingių, Kuršių, Rasytės, Vėtrungės gatvių gyventojus, iš viso nurodoma apie 20 tinkamų adresų.

Įrašas socialiniame tinkle / „Kas vyksta Kaune“ nuotr.
49
21
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.