Skaitytoja pažėrė kritikos: su komunikacija prašauta maksimaliai – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Skaitytoja pažėrė kritikos: su komunikacija prašauta maksimaliai

Skaitytojos nuotr.
Dalintis:

Trečiadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ pasiekė gerokai nustebusios skaitytojos žinutė. Merginai užkliuvo socialiniame tinkle paskelbta vieno populiaraus SPA reklama, kurioje kartu su nuotrauka paviešintas tekstas atvaizdui suteikė itin prieštaringą reikšmę.

„Gal matėt, gal ne, prieš porą minučių susivokė ir ištrynė. Bet „Vytautas Spa“ maksimaliai prašovė su komunikacija minėdamas Ukrainą karo kontekste su tokia nuotrauka ir tiesiog…“ – rašė skaitytoja.

Trečiadienį paskelbtas reklaminis įrašas / Skaitytojos nuotr.

Anot jos, ekrano atvaizdas užfiksuotas trečiadienį, apie 18.10 val. tad ši reklama „Facebook“ socialiniame tinkle buvo matoma bent 8 valandas.

Apie reklamos kūrėjus po kitu įrašu ant „Vytautas Ego SPA“ sienos šiandien aštriai atsiliepė ir žinomas laidų vedėjas Justinas Jankevičius:

J. Jankevičiaus atsiliepimas / „Kas vyksta Kaune“ nuotr.
3
36
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.