Taikos prospekte užfiksavo kaimyno švarinimosi akciją (papildyta) – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:
Skaitytojo pranešimas

Taikos prospekte užfiksavo kaimyno švarinimosi akciją (papildyta)

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Jeigu kam nors reikia svetainės baldų komplekto, vertėtų suskubti. Viename Taikos prospekto kieme vyras atsikratė visa sofa, o kaimynams toks apsišvarinimas užkliuvo.

„Ar viešinate šiukšlintojus daugiabučių kiemuose? – pirmadienį klausė „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja, o atsakius teigiamai, pasidalijo ir vaizdo medžiaga. – Taikos prospekte nufilmuotas kaimynas, tempiantis sofą prie konteinerių.“

Kelių dalių sofą vyras sukrovė prie konteinerio / Skaitytojos nuotr.

Papildyta lapkričio 9 dieną 09.36 val.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ teigė vaizdo įraše įamžintas vyras, apie švarinimosi akciją buvo informuotas namo pirmininkas.

„Dėl Taikos pr lovos. Deja pirmadieniais nedirba stambiagabaričių atliekų aikštelės, o mums atvežė naujus baldus, todėl neturėjau galimybės išvežti senus baldus. Apie tai buvo informuotas namo pirmininkas. Tad kaimynė turėtų bent išsiaiškinti situaciją, o ne šmeižti…“ , – teigė jis.

18
31
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
DIENOS TOP

Populiariausi

NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.