Įamžino skaitytojas: taip galima Kaune? – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Įamžino skaitytojas: taip galima Kaune?

Dalintis:

Pėsčiųjų taku Savanorių prospekte žygiavęs kaunietis antradienio rytą liko be žado. Ne tik pėstiesiems, bet ir dviratininkams kelią užstojo automobilis, kurio vairuotoja į važiuojamąją kelio dalį išvažiuoti nusprendė per reguliuojamą pėsčiųjų perėją.

„Šiandien prie „Savo” ryte. Moteris vairavo. Taip galima Kaune?” – retoriškai klausė kaunietis.

„Kas vyksta Kaune” primena, kad pagal Administracinių nusižengimų kodekso 420 straipsnį Chuliganiškas vairavimas, t. y. pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui keliantis Kelių eismo taisyklių pažeidimas dėl chuliganiškų paskatų, užtraukia baudą vairuotojams nuo keturių šimtų penkiasdešimt iki penkių šimtų penkiasdešimt eurų ir neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo septynių šimtų penkiasdešimt iki vieno tūkstančio eurų.

15
6
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.