Joninių naktį kviečia praleisti Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse
Joninių naktį kviečia praleisti Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse / Organizatorių nuotr.

Joninių naktį kviečia praleisti Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse

Ar kada pagalvojote, kaip būtų šaunu praleisti naktį muziejuje? O dar, jei tai paslaptinga, legendomis ir žolynais apipinta trumpiausia metuose Joninių naktis?
Birželio 23 dieną, 20:00 val. kviečiame į Joninių naktį Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse, kur susipins priešingi elementai – tradicijos ir modernybė, folkloras ir elektroninė muzika, laukų gėlės ir spalvoti lazeriai, šviesa ir tamsa, ugnis ir vanduo, rašoma „Lietuvos liaudies buities muziejaus“ pranešime žiniasklaidai.
Drauge įsitikinsime, kad visa tai gali sukurti darnią ir paslaptingą Joninių nakties atmosferą. Sunku patikėti? Atvykite ir įsitikinkite tuo patys.
efa5a73470cd8b00df30c054047d7bc7
Joninių naktį kviečia praleisti Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse / R. Adomavičienės nuotr. iš LLBM archyvų
Smalsu, ką veiksime Joninių naktį muziejuje? Šventė prasidės ant kalno Dzūkijos kaime – dalyviai bus kviečiami įsijausti į gamtos virsmą braidžiojant po laukinių gėlių pievas, kupoliaujant, susipažįstant su žolynais. Drauge pinsime Joninių vainikus ir sveikinsime varduvininkus – Jonus, Jones ir Janinas.
Saulę palydėsime bei naktį pasitiksime su vandeniu ir ugnimi – plukdysime gėlių vainikėlius, nuo kalno ridensime degančius ratus, įžiebsime stebules bei didįjį Joninių laužą. Visas tradicines linksmybes gyva muzika ir balsais apipins folkloro ansambliai.
Vėliau šventė persikels prie Klojimo teatro. Bus galima braidyti po užburiančias atmosferas su muzika, kurioje susitinka mūsų senoji ir šiuolaikinė kultūros.
bdf93d39fb899e11d2912b8ba39b4656
Joninių naktį kviečia praleisti Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse / R. Adomavičienės nuotr. iš LLBM archyvų
Slėpiningoje erdvėje vyks Joninių Garsovaizdžiai – koncertas, kuriame gros eksperimentinės, atmosferinės elektroninės muzikos, įkvėptos folkloro, kūrėjai: Tamsaulė, Gabrielė Pukelytė, Vėlių Namai, Šventas Valentinas. Daugiau skaitykite ČIA.
Saulę palydėsime bei naktį pasitiksime su vandeniu ir ugnimi – plukdysime gėlių vainikėlius Pravienos upelyje, nuo kalno ridensime degančius ratus, įžiebsime stebules bei didįjį Joninių laužą. Visa tai vainikuos trankūs ir smagūs folkšokiai!
Šventė tęsis per visą naktį – pasimėgavę muzika, peršokę per laužą, išbraidžioję rasotas pievas, auštančią ryto saulę pasitiksime su kvapnia arbata.
90b70d687742ade68e69f03fbec44efb
Joninių naktį kviečia praleisti Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse / R. Adomavičienės nuotr. iš LLBM archyvų
Kada? Birželio 23 d. 20:00 val.
Kur? Lietuvos liaudies buities muziejuje
Renginio programą rasite čia.
„Facebook Event“ rasite čia.
Bilietus rasite čia.
Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, o nuotraukos naudojamos muziejaus soc. tinkluose.

Video rekomendacijos

Loading